Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Sauny pro každého

Sauny pro každého

Velmi oblíbené pro velký efekt jsou parní kabiny. Tato turecká parní lázeň neboli hammam ve formě parního boxu, který umístíte téměř kamkoliv, dokonale uvolní celé vaše tělo. Je vynikající i pro dýchací cesty. Dalším využitím je aromaterapie. Kabiny se dodávají ve standardních provedeních i na míru. Dalším oblíbencem jsou infrakabiny. Saunování pomocí infračerveného záření je velmi šetrné a přitom účinné. Mohou si ho dopřát i lidé, kterým klasické saunování ve finských saunách nedělá dobře.  Komplexní variantou jsou kombinované sauny, které spojují obě možnosti.

Nezbytná hudba

finské sauně, vířivce, saunovacímu domku i parní kabině se výborně hodí poslech hudby. Když řádný relax, tak jedině se svým oblíbeným interpretem. I zde můžete využít iPhone a muziku si jednak připravit dopředu a zajisté ji také dálkově ovládat.

Osvětlení doplní atmosféru

Dokonalý relax a atmosféru ještě umocní to správné osvětlení. Ideální je samozřejmě spíše tlumené světlo, nejoblíbenější jsou pak teplé barvy jako oranžová, žlutá nebo i červená. Zelené osvětlení také nic nepokazí, dodá prostorám přírodní nádech.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat