Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Levné ubytování v Brně, EK Ubytování

Hledáte levné a zároveň dostatečně komfortní ubytování pro služební cestu do našeho druhého největšího města? Zkuste EK ubytování, penzion, který najdete v Brně v Tkalcovské ulici. Řada služeb za skutečně zajímavou cenu, možnost dlouhodobé rezervace nebo parkování zdarma, to Vás určitě přesvědčí o tom, že si budete skutečně hovět.

Wi-Fi, televize i lednice na pokoji

Wi-Fi připojení k internetu je dnes už na penzionech samozřejmostí a nejinak je tomu samozřejmě i u nás. Levná ubytovna v Brně nabízí i další zajímavé bonusy, navíc je nově zrekonstruovaná, takže budete přespávat v opravdu útulném prostředí. K dispozici je i vlastní lednice nebo LCD televizor, samozřejmě i sociální zařízení je na velmi vysoké úrovni.

Ubytování pro dělníky pracující v Brně

Ubytovna je rozdělena na dvě části – jedna nabízí ekonomické ubytování, vhodné právě pro dělníky, kteří pracují obvykle ve větší partě. Zde ceny začínají už na 125 korunách za osobu a noc, pokoje jsou po čtyřech nebo pěti lůžcích. Zaměstnanci stavebních firem si tak přijdou na své, kvalita zázemí je přitom vzhledem k ceně velmi nadstandardní. A spát se tu dá opravdu dobře, jen si to zkuste sami.

Turistická ubytovna

Druhá část přináší možnost ubytování pro turisty. Manželé, kteří se rozhodli o dovolené objevovat krásy Brna, mladé páry nebo i jednotlivce, kteří jsou na cestě vstříc letnímu dobrodružství. Dvoulůžkový pokoj vyjde na šest set korun za noc. Pokud chcete interaktivní prohlídku, není problém – naše fotogalerie je dostatečně pestrá na to, abyste si udělali jasnou představu, do čeho půjdete.

Levné ubytování Brno je jednička, takové ceny prostě jinde v tomto městě najdete jen těžko a ekonomičtěji to už opravdu nejde. Nekuřácké prostory jsou samozřejmostí, milovníci nikotinu si musí zajít do oddělené kuchyňky nebo někam do venkovních prostor. V ložnici nebo společném sociálním zařízení totiž kouřit rozhodně nemohou!

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat