Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Author Archive

Kvalitní střecha za dobrou cenu

Když jsme dostavěli náš domeček, splnil se nám sen. Navíc jsme získali nové přátele.

Letos jsou to dva roky, co jsem se oženil a jako svatební dar dostal od rodičů pozemek v satelitním městečku, na kterém jsme se s mou novopečenou manželkou rozhodli postavit dům, přestože jsme si původně chtěli koupit byt, který byl pro naše peněženky dostupnější. Následovalo velké plánování a projektování, přičemž nebylo nic, na co bychom měli se ženou rozdílný názor. Na problém jsme narazili až v době, kdy jsme měli vytvořenou kompletní stavební dokumentaci. Ve stejný čas totiž náš budoucí soused dostavěl svůj dům, jehož součástí bylo něco, co má žena musela mít – střecha z břidlice.

Manželka se rozhodla souseda navštívit a zjistit cenu jeho střechy. Protože jsem byl zvědavý, šel jsem s ní. Otevřel nám velice příjemný pán ochotný odpovědět na všechny naše otázky. Z jeho úst jsme se ale dozvěděli, že střecha není z břidlice, nýbrž z plastu, a že se jedná o střechu Capacco, kterou náš budoucí soused jakožto pokrývač pokryl již mnoho domů. Zpočátku jsme mysleli, že se jedná o vtip. Pak jsme ale dostali možnost podívat se na zbytky střešní krytiny, které soused donesl ze sklepa. Byli jsme nadšení. Naše nadšení se ještě mnohokrát umocnilo, když jsme zjistili cenu a vlastnosti plastové střešní krytiny a její cenu, která je v porovnání s ostatními běžně dostupnými materiály podstatně nižší.

Automaticky jsme věděli, že střecha Capacco je přesně to, co potřebujeme. Na základě doporučení souseda jsme si na webu www.capacco.cz našli telefonní kontakt na firmu Capacco spol. s. r. o. a objednali si jejich unikátní střešní krytinu. Zaměstnanci byli velmi příjemní a ochotní, během pár minut jsme se s nimi domluvili na všem podstatném a už jsme jen čekali, až bude možné náš dům pokrýt novou střešní krytinou. Tu jsme v požadovaném množství obdrželi přesně dle domluvy, díky čemuž byl náš domeček dostaven ještě dříve, než jsme očekávali a my si tak mohli užívat střechu, která svým vzhledem připomíná přírodní břidlici, avšak za daleko příznivější cenu.