Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Author Archive

Pro všechny kuchaře: Jídelní sestavy do kuchyně za perfekt ceny!

Přes „krizi“ znovu rostou počty novostaveb a čerstvých sídlišť v okolí mnoha větších měst. Je ideální okamžik započít se bavit o přizpůsobení těchto bytů zevnitř, o nábytku. Z jakého pohledu to vzít? Byt v panelovém domě i řadový domek mají místa, kde se kříží všechny cesty, místa kde se dá něco rozumného dělat, místa určená pro hry. Jedním místem je kuchyně, druhým místem pak je u domu venkovní dvorek či zahrada, u bytu obývací pokoj, předsíň či balkon. Pojďme se tedy podívat na kuchyni, máme připraveno několik perfektních zpráv pro ty co chtějí pořídit něco z oboru jídelních sestav, stolů a židlí..

Do kuchyně: Dubové jídelní sestavy v akcích

V období po koupi novostavby, pak vlastníci nemovitosti asi první nakupuje vybavení do ložnice, poté kuchyňskou linku, a hned přicházejí skříně na Vaše oblečení, komody, konferenční stolky atd. I k těm budeme mít několik skvělých tipů. Prvně přichází téma na jídelní stoly a židle, podtrženo sečteno: jídelní soupravy. Bez odkladu odesíláme ideální jídelní sestavy, ke kterým je otázkou minuty přikoupit další prvky jako například další židle. Jedna konkrétní jídelní sestava je z povrchově praveného masivu, v tomto případě dubu. Jídelní sestavy u nás naleznete nyní v akcích, i se 17-25% slevou, a díky faktu že jich máme větší množství skladem, odesíláme je ihned.
Jídelní soupravy jsou v našem krámě ve výběru s proměnlivým počtem míst na sezení, obvykle vyrobené z lakovaného masivu (dubu).

Druhý krok: oděvní skříně a komody

Každý z nás každodenně používá nějaké skříňky a komody. S přibývajícími lety člověk obdrží spoustu různých oděvů a různých dalších zbytečností, na kteréž jsou právě komody super místo. Komody jsou super trik, pomocí něhož z z nevyužitého místa můžete vyrobit úložiště povlečení, kalhot, či jiných maličkostí. Námi dovážené komody máme k dostání převážně s lakovaným bukem.

Vyhledání dobré komody k posteli

Výběr oné komody ale není tak přirozená volba, jak by jeden řekl. Nebylo by to asi tím, že by komody byly tolik různorodé, že by se člověk nemohl usnést na tom co upřednostnit. Je to výsledek toho, že jeden každý z nás při ranním probuzení potřebuje odlišné pomůcky.. proto Vaši osobní komodu je zásadní nutností zakoupit podle toho, které věci potřebujete mít bezpodmínečně přímo u postele. Zda vám potřeby pokryje odkládací místo na vršku jedné komody, nebo zda na věci budete chtít dvojnásobnou plochu na cokoli, co přináší na trh například komoda s nástavbou? Všechny naše komody na našich skladech, a jsme schopni je ihned expedovat, odeslat.

Zlevněné konfereční stolky na jednání s klienty i do Vaši pracovny

Naše luxusní stoly bez pochyby uchvátí Váš další zájem, aby měl na čem ležet notebook, při firemní komunikaci a objednávání dalšího zboží přes náš webový obchůdek. Tak to mnohokrát dopadá. Lidé zpočátku vyberou to pravé do kuchyně a kvalitní postele, a pak solidní stůl a stejně barevné židle, aby mohli rozumně obědvat a pak šatní skříně, komody. Pokud máte zájem o tyto stolky, máme pro vás zajímavosti za zákulisí, které jistě přijdou vhod. Máme vzhledné konferenční stolky, k odeslání Zítra. Tyto stolky máme dokonce ve slevách až 50%. Pro návštěvníky co však už byt osazen mají, jsou na našem internetovém obchodě za rozumné ceny i pohodlná křesla a stoly pod televizi..

Adresa www tečka Gigamat, z masivu vyrobené vybavení do celé domácnosti

Import: Mobilní americké vířivky konečně i u nás v Evropě

Robustní výroba je něco co lidi neomrzí. Přestože ne třeba každému vyhoví, ale vždy bude mít skupinu fanoušků. Nadešel tedy čas tedy stručně představit americkou řadu vířivek, jenž jistě mnohé z Vás zaujme.

Vířivky Softub: Perličková masáž, Jaké jsou jejich plusy?

Stovky malých detailů najdete, co ukazují odlišnosti špičkové práce od nekvalitní práce. Co se týče vířivek je jednoznačně známkou vysoké kvality možnost ji zprovoznit do 15 minut. Vířivky Softub jsou schopny pětiminutové instalace. Podstatně delší než celá instalace je vyčkávání, až se napustí voda. Vířivku skutečně špičkové kvality si také můžete odvézt s sebou na cestu např. autem po Evropě.

Cestování s vířivkou – Vířivky na doma i na Silvestrovskou oslavu

Tento typ vířivek je do posledního šroubečku vyroben netradičně. Tepelně izolační tělo vířivky samo váží méně než byste od takového masivního těla čekali, je tedy jednoduché naložit ji na auto či přívěs a zabalit na cesty. Tam, kde budete chtít chvíli relaxovat ji uvolníte, odvalíte na vybrané místo, napojíte k vířivce jednotku motoru a ani se nenadějete a již může začít napouštění vody.

S touto dovozovou vířivkou si užijete koupel i na sjezdovce

Oproti běžným modelům vířivek je naše řada vířivek stvořena pro maximální životnost a úspornost. Tělo vířivky je vytvořeno z nepoddajné polypropylénové hmoty. Tento patentovaný thermálně těsnící materiál pomáhá odstranit emisi teploty z vody uvnitř zapnuté vířivky, a
tímto fíglem sráží průměrnou spotřebu vířivek na velmi nízkou hladinu. I když vířivku máte venku zapadat sněhem a ledem, nehnete s tím, že její spotřeba energií za účetní rok nepřekročí 350 kč na měsíc.

Není takováto vířivka náročná na servis, trvanlivost vody atd?

Ohledně vody ve vířivce, vířivka toto řeší již při ohřevu vody. Jeden každý sériový motor standardně obsahuje přístroj na hubení bakterií ve vodě – řezníka bakterií, neboli prudce oxidační ozon. Dále musíte jednou ročně ve vířivce obměnit látkový filtr nečistot. Mimo to vířivka nechce příliš úprav, stačí jednu za čas napustit novou vodu a při té příležitosti ji propláchnout a mýdlem vymýt i zevnitř.

Přestavba E85 – pro jízdu na levnější palivo

Společně s obchodním embargem Iránu a propadem koruny k euru stoupá do výšin i cena za litr na čerpacích stanicích. Nedávno jsme na několik týdnů byli na vlásek blízko kulatým 40 korunám/litr pohonných hmot, někde bylo toto číslo i překročeno. A to nejsme v situaci, že tu je období špičky, nejvyšší poptávky po naftě. Máme tu pro šoféry jednoduše pojatý článek o čiptuningu a přestavbách na Ethanol E85, co pomáhají mimo jiné omezovat spotřebu na 100km, ale i palivo vás poté vyjde levněji. Téma krátkého artiklu je E85 neboli biopalivo Ethanol a chiptuning řídící jednotky automobilu tak, aby lépe uplatňovala jeho točivý moment.

Čím řidičům chiptuning pomůže?

Čas, kdy automobily nebyly vybaveny počítačovým systémem je již dalekou minulostí. Každý osobní vůz má nyní počítač kterému je naprogramován „oficiální chiptuning“ již při sestavování. Co jste asi ještě neslyšeli, je že tovární nastavení (jakýsi běžný chiptuning) je spíše cílen na nevyužití maxima tahu motoru, aby byly zachovány emisní limity a výkonu v jednotlivých státech kde se tyto auta kupují. Tímž pádem, nahráním „lepšího operačního systému“ do počítače nějakého Opelu či Škodovky, chiptuningem jeho ovládání je občas možné během ani ne dvou hodin vyzvednout jeho výkon třeba i o třicet procent. A podobně to platí i u úpravy spotřeby. Některým modelům aut pak, pro dosažení obdobných výkonů jaké mají některé nižší závodní vozy, stačí chiptuningem „naleštit“ motor a jsou na cestě trhat traťové rekordy.

Co poskytuje Přestavba E85 za pozitiva?

Ethanol E85 je palivo rafinovaná z plodů naší přírody, obvykle kukuřice nebo pšenice. E85 – Ethanol není nový objev, ten kdo viděl na pumpě Natural 98 se již s bioethanolem E85 alespoň z dálky viděl, Natural 98 totiž obsahuje více jak 4 procent Ethanolu E85. Postupme však k přestavbám a jejich tech. detailům: Pro upravení spalovacího motoru na běh na jiné pohonné hmoty je hlavně nutné použít novou elektroniku celého motoru. Posledních pár let jsou již nové řídící jednotky plně elektronické. Toto je však nezbytné předeslat hned zkraje. To že si inovujete auto skrze E85 přestavby na Bioethanol, to neříká že poté budete povinni jezdit POUZE a VÝHRADNĚ na Ethanol. Auto bude stále schopno jezdit na Natural 98.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat