Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Author Archive

Moderní stínící technika

Zajímají vás nejnovější trendy moderního bydlení? Stínící technika se stala originální tváří každého domu. Nejen, že umožňuje regulaci klimatu, pomáhá snižovat provozní náklady, ale také zvyšuje estetickou hodnotu domu. Oblíbeným moderním typem stínící techniky se staly venkovní rolety. Ty představují velmi vkusný doplněk domovní fasády. Venkovní rolety lze vybírat z pestré palety různých barev, a proto není problém sladit je se stylem celého domu.

Já venkovní rolety mám a doporučuji je všem. Jsou praktické, vkusné a každému domu dodají originální design. Rolety jsou navíc účinné i proti neoprávněnému vniknutí. Ve staženém stavu dokážou váš dům bezpečně ochránit. Kvalitní a spolehlivé venkovní rolety seženete u firmy Gatos. Já jsem si je tam objednával a jsem spokojený.

Časovací a aretační sady

Časovací a aretační sady se pro některé výrobní značky aut těžko shání. Jako automechanik s tímto problémem mám bohaté zkušenosti. Aretační sady jsou však potřeba, jelikož s nimi lehce zvládnete výměnu rozvodového řemene, nastavíte časování motorů, obstaráte běžný servis vozu nebo nastavíte vačkovou hřídel.

Sady na aretaci motoru i pro běžně nedostupné značky vozidel jsem našel u AH profi. AH profi nabízí široký výběr autotechniky a pávě časovací a aretační sady tam seženete ve vysoké kvalitě za skvělé ceny. Hodit se vám můžou také pomůcky jako je praktický držák spojky větráku nebo sada napínáku řemene. S těmito produkty si při výměně řemene značně usnadníte práci a výměnu tak zvládnete provést mnohem rychleji.

Úprava fotografií

Ráda tvořím, je to můj koníček, u kterého si hezky odpočinu a nemusím nad ničím přemýšlet, což se při mém zaměstnání psycholožky hodí. V poslední době mě velmi zaujala úprava fotografií, a proto jsem se začala zajímat o laminátory. Rozhodla jsem se, že bych si chtěla nějaký malý pro své domácí účely zakoupit. Nevěděla jsem ale kde.

Manžel mi připomněl, že tiskárnu a skartovačku jsme objednávali u firmy Mintech, která nabízela i další sortiment. Proto jsem našla jejich webové stránky a byla příjemně překvapená, že skutečně nabízejí i laminátory. S firmou máme totiž skvělé zkušenosti a já jsem ráda, že nemusím zkoušet žádnou jinou.

Našla jsem si malý, hezký laminátor, který by měl pro mě potřeby stačit a objednala ho. Pracuje se s ním skvěle! Nezanechává bubliny, zvládne několik kusů za sebou, prostě paráda. Jsem nadšená a moc děkuji!

Kvalitní zimní pneumatiky Nokian

Základem bezpečné jízdy automobilem jsou podle mě kvalitní pneumatiky. V zimě to potom platí ještě dvojnásob. Proto si vždy pořizuji jen ty nejkvalitnější, abych se nemusel bát o sebe a svou rodinu. Mnou oblíbenou značkou jsou zimní pneumatiky Nokian. Jezdím na nich léta a nemohu na ně říct nic špatného, jsem absolutně spokojený. Proto byly letos opět jasnou volbou. Problémem pro mě bylo, kde si je koupím.

Firma, u které jsem je kupoval dříve, přestala fungovat. Kolega v práci mi doporučil firmu Pneu Hájek, prý je s jejich službami velmi spokojený. Proto jsem nahlédl na jejich webové stránky. Zde jsem objevil velmi širokou nabídku těch nejrůznějších značek pneumatik, a to za velmi dobré ceny. Našel jsem zde i své oblíbené zimní pneumatiky Nokian, a to ještě levnější než u mé předchozí firmy. Byl jsem spokojený a zbývalo jen objednat.

Objednávka proběhla telefonicky, takže bez nějakých komplikací. Na pneumatikách již nějaký čas jezdím a jsou skvělé jako vždycky. Firma Pneu Hájek mě příjemně překvapila a jejich služeb jistě využiji znovu. Děkuji!

Levné vytápění – Zubadan

Jelikož se stále zvyšují ceny za energii, je třeba při výběru zdroje vytápění uvažovat o variantách s nejnižšími provozními náklady. V poslední době si velikou oblibu získala zejména tepelná čerpadla. Ta dokážou ušetřit nemalé náklady a zároveň jsou maximálně spolehlivá.

K moderním tepelným čerpadlům patří Mitsubishi Zubadan. Je to inovativní tepelné čerpadlo, které si dokáže udržet vysoký topný výkon i při extrémních mrazech a má skvělý regulativní i odmrazovací systém. Výhodou těchto čerpadel Zubadan jsou také jejich kompaktní rozměry, díky kterým zabírají minimální prostor.

Specialistou na tepelná čerpadla Zubadan se v našem kraji stala firma CTC Plzeň. Pokud tedy chcete ušetřit na vytápění a přemýšlíte o alternativních zdrojích, rozhodně se na ně obraťte.

Insolvenční zákon nabízí zadluženým fyzickým osobám úlevu v podobě oddlužení

Banky Vám odmítají poskytnout půjčku, hrozí Vám exekuce a dluhy neustále narůstají? Na první pohled bezvýchodnou situaci lze k překvapení mnoha dlužníků vyřešit zcela legální cestou.

Insolvenční zákon stanovuje možnost oddlužení. Oddlužení je možné u fyzické osoby, firmy, manželů i u OSVČ. Nejsnazší cestou lze dospět oddlužení u fyzických osob.

Dlužníci, kteří nepodnikají, mohou podat návrh na oddlužení k soudu, který určí nové podmínky plnění pohledávek. Oddlužení fyzické osoby se dá řešit zpeněžením majetku, anebo splátkovým kalendářem. Soud pokaždé vyžaduje doložení seznamu majetku a seznamu závazků dlužníka.

Insolvenční zákon však nepůsobí příznivě pouze na dlužníka. Věřitel musí s plnění oddlužení fyzické osoby souhlasit. Podmínkou je, aby byl dlužník schopný uhradit minimálně třicet procent dluhu.

Při oddlužení fyzické osoby zákon připouští i možnost, aby do řízení byly zapojeny další osoby, které by dlužníkovi byly ochotny pomoci se splácením závazků.

Oddlužení zvažte a poraďte se o něm s advokátem nebo například odborníky ze společnosti Euro Inkasní.

Nápaditá stínicí technika

Pokud chcete, aby Váš byt či dům byl designově harmonický, je důležité nezapomenout na otázku stínící techniky. Ta totiž vedle praktické stránky má také dekorativní účel, který Vám může pomoci podtrhnout atmosféru interiéru.

V současné době jsou na trhu k dispozici mnohé varianty stínící techniky od klasických žaluzií a rolet až po japonské stěny nebo baldachýny. S výběrem toho pravého stínění vzhledem k dekoraci interiéru Vám mohou pomoci bytoví architekti například ve studiu Linie design, kde nabízí moderní stínící techniku a návrhy interiérů za skvělé ceny.

Máme moderní interiér

Pracuji ve společnosti, která se soustřeďuje na konkrétní skupinu klientů. Naše klientela patří mezi vrchní část společenstva a naše společnost se jim stará o finance.

Každý den naši klienti přicházejí do naší kanceláře a proto je pro nás velice důležité mít prostory kanceláře nejen čisté a úhledně uklizené, ale také moderně zařízené.

Požádali jsme proto designové studio LINIE, které se zaměřuje na kompletní návrh a realizaci interiérů. Odborní architekti a designéři se starají o úplný návrh bytového textilu. Jako výzdobu kanceláře použili luxusní tapety na zeď, která vedle komfortních křesel vypadají dominantně.

Několikrát jsme se již setkali s velikou chválou na výzdobu od našich klientů. Jsme rádi, že se k nám vracejí nejen z důvodu kvalitního klientského servisu, ale i pro náš jedinečný design.