Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Víkendové pobyty v Česku – novinky do mailu

I když nás obchodní řetězce připravují na Vánoce prakticky již od konce prázdnin, teď už začíná být jejich “hrozba” opravdu aktuální. Někteří poctivci mají dárky pro své blízké a přátele poschovávané ve skříních již od jara, jiní již tradičně čekají s nákupem na dopoledne Štědrého dne. Ať tak, či tak, stále platí, že není dárek, jako dárek. Šperk a holící strojek jsou sice fajn, ale romantický víkend strávený společně s milovanou osobou ve sladkém nicnedělání, to už je jiná káva.

Zkuste jednou dárky odhmotnit

Zapomeňte už jednou na dárky hmotného charakteru – šperky nebo drahou kosmetiku, která sice každou ženu potěší, ale pořád se bude jednat o klasický standard. Platí to samozřejmě i obráceně. Kvalitní holící strojek nebo elektronika každému muži radost udělají, ale nic výjimečného v tom pravděpodobně neshledá. Zato takový nehmotný dárek, jako je například víkendový pobyt pro dva, může být opravdu sladší než tabulka kvalitní čokolády.

Víkendové pobyty v Česku mají tu další výhodu, že je opravdu zvládnete během víkendu, že vám tedy neukrojí kus z vaší dovolené, kterou plánujete třeba v létě v zahraničí.

Jak tedy na to?

Navštivte příslušný web a poskládejte si balíček z nabízených víkendových pobytů přesně pro vás a vaši drahou polovičku. Nejdřív zvolte lokalitu (Jižní Čechy, Jižní Morava …), zaškrtněte počet nocí (nemusí jít pouze o víkend, máte-li dost času a peněz, můžete relaxovat klidně i 20 nocí :-) ). Vyberte si typ ubytování (penzion, hotel, zámek) a rozhodněte se, po čem nejvíce toužíte. Zda spíše po klidu a romantických večeřích, nebo víkendovém wellness pobytus pivními koupelemi a jízdou na koni. Pak už stačí pouze kliknout na objednat.

 

Comments are closed.