Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Ženy a jejich dárky

Vypadat a cítit se dobře, to je určitě přání každé ženy. Říká se, že muži pocházejí z Marsu a ženy z Venuše, což vysvětluje občasné nepochopení se navzájem. Je před Vámi nelehký úkol vybrat dárek pro ženu, ať už jde o Vaši přítelkyni, manželku, sestru nebo třeba kolegyni? A chcete se právě takovému nepochopení vyhnout a nezavinit třeba nechtěné faux pas v oblasti nevhodného dárku? Abyste místo zamýšlené srandy nevzbudili spíše pohoršení, pomůžeme Vám s výběrem toho nejlepšího a zajisté originálního.

Měli jste v úmyslu koupit květinu a bonboniéru jako vždy? Tak na to rychle zapomeňte. Květinou jistě dámu potěšíte, a pokud vyberete nějakou vhodnou, tak nemůžete nic zkazit, ale bonboniéru? Takovou klasiku? To je jako kdybyste říkali, že kvůli dané dámě nehodláte zaměstnávat svoji fantazii, anebo: „Dávám ti bonboniéru, stejně už víc tlustá být nemůžeš.“ Ženské chápání je různé. Nicméně pokud má obdarovaná opravdu ráda čokoládu, tak i přesto se neuchylujte k obyčejné tuctové bonboniéře. Nabízíme Vám něco daleko originálnějšího a tím je čokoládová kalkulačka. Čokoládu jako takovou to sice nenahradí, ale o to větší překvapení to bude po otevření dárku. Pokud je daná žena fanynka do čokolády, pak jí dopřejte choko myš. Po ní neztloustne a zároveň si bude moci vychutnávat čokoládový požitek. Ženy se rády cítí dobře. Jedna z věcí, které milují, jsou nepochybně svíčky. Pokud Vás omrzely klasické svíčky, které již nemají co více nabídnout, představujeme svíčku hořící modrým plamenem. Chcete-li ji zaujmout, určitě po ní sáhněte. Magická svíčka vydrží hořet 2-3 hodiny. Ve spoustě kultur je považován plamen za nositele vášně, jistoty, tepla, lásky a smyslnosti. S těmito čajovými svíčkami si to dopřejete v barvách.

Pokud jste si z těchto dárků nevybrali, tak na stránkách www.darkysradosti.cz na Vás čeká další spousta originálních dárků pro ženy. Zapomeňte na bonboniéru, nabídněte jí více.

Comments are closed.