Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Jak na skvělé domácí jogurty, zdravé sýry a kefíry?

Chutný domácí jogurt. Chutný domácí sýr. Prefabrikáty ze supermarketů nahradily dobrůtky z farmářských trhů. Jak by se daly v domácích podmínkách udělat takové lahody? Podnik Bulgaricus předkládá zajímavé a jednoduché receptury ke zhotovení jmenovaných produktů a mnohých dalších, které si doma dovede zhotovit mnohá obratná kuchařka, avšak i zkušený mlékárenský podnik zaměřený na výrobu produktů z mléka podle klasických receptů a materiálů. Okuste skvělé kefíry, jogurty, znamenité sýry s použitím smetanové a sýrařské kultury z Bulharska a už budou navždy vaše.

Pro vyrobení domácího sýru určitě využijete nezbytné suroviny – chlorid vápenatý a syřidlo na výrobu sýrů. Pro dokonalou sýřitelnost a maximální výtěžnost mléka je podstatnou surovinou chlorid vápenatý. Současně chlorid vápenatý nahrazuje absentující vápník, jenž se ztrácí při mléčné pasterizaci. Za zhoršenou srážlivostí mléka stojí snížené hodnoty vápníku. Pro nutné mléčné srážení se musí přidávat syřidlo, syřidlo na výrobu sýrů živočišné, rostlinné nebo mikrobiální. E-shop Bulgaricus disponuje potřebnými surovinami.

S nabízenými mlékárenskými kulturami e-shopem snadno uděláte domácí jogurt, zdravý čerstvý sýr, zakysanou smetanu, vynikající kefír, bio acidofilní mléko anebo bio raženky. Nabízená kefírová kultura je vhodná k výrobě kefíru, sýrařská kultura je zas potřeba pro výrobu domácího sýra, živé smetanové kultury z Bulharska je potřeba pro zakysanou smetanu a tvaroh, pro vyrobení jogurtu se používá jogurtová kultura z Bulharska. V e-shopu naleznete úplný sortiment nutný k domácí výrobě. Bulgaricus nabízí účinná a kvalitní probiotika po antibiotikách na střeva, jež mají obrovskou zásluhu na rovnováze ve střevech, ale také celého organismu. Prokázalo se, že za mnohými nemocemi stojí porušená střevní mikroflóra. Zmíněná probiotika způsobují regeneraci střevní mikroflóry i celého organismu u dětí, mužů a žen.

Comments are closed.