Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Krby stavba – tradice, kvalita a rychlé dodací lhůty

Tradice, kvalita a rychlé dodací lhůty – to jsou vlastnosti, kterými se může pyšnit společnost Eutokam system, s.r.o., která se zabývá:

  • kompletní stavbou krbů,
  • napojením a ustavením krbů,
  • velkoobchodním prodejem krbů, kamen a doplňků,
  • jakož i revizní činností.

Krby stavba vám nabízí možnost nákupu, dodávku sortimentu až po výstavbu a zprovoznění nového moderního krbu. Dodržování standardů, využívání novodobých trendů a používání odzkoušených stavebních materiálů, to vše jsou pravidla, na kterých si společnost zakládá. Na prvním místě je to však samozřejmě vždy a za každých okolností seriózní jednání.

Nakupte si kvalitní stavební materiál pro stavbu vašeho krbu

Správné tvarovky, šamotové cihly, desky nejrůznějších tvarů a velikostí, izolace a další stavební materiál krbů, to je přesně to, co potřebujete pro snadnou a rychlou stavbu vašeho krbu, pokud ji nechcete svěřit do rukou profesionálů. Dokonalé funkčnosti a vzhledu krbu či krbových kamen docílíte tehdy, pokud krbové vložky a kamna opatříte kvalitní obestavbou Andalusia, obestavbou Artiss či obestavbou Jabo marmi z akumulačního materiálu. Ten dokáže naakumulovat velké množství tepla a posléze ho postupně uvolňovat do prostoru.

Nezapomeňte ani na krbové příslušenství

Topit krbem či krbovými kamny v jedné místnosti je jedna věc, vytápět jimi však celou domácnost, to je věc další. Je třeba dopravit teplo z místnosti osazené krbem či kamny do těch ostatních. K tomu vám poslouží rozvod vzduchu.

O krb či krbová kamna je také třeba pečovat. Chcete přece, aby správně fungovaly a zajišťovali vám maximální komfort. Pamatujte proto také na krbové příslušenství, které kromě jiného nabízí také vysavač popelu, který zabrání ušpinění interiéru. Čistotu krbových skel vám pomůže zajistit speciální přípravek na jejich čištění.

Pro dokonalou atmosféru potřebujete ke každému krbu či krbovým kamnům stylové doplňky. Patří mezi ně například krbové koše, paravany a nářadí.

Comments are closed.