Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Vstávejte s budíkem a hodinami Chelsea

Také se vám nechce ráno vstávat a z duše nenávidíte svůj budík? Také všude chodíte pozdě, protože nástěnné hodiny vás nijak neoslovily, tak je prostě nemáte. A hodinky? Než abyste je všude zapomínali a překážely vám, tak je raději ani nenosíte?

  • Co se ale nechat ráno probudit budíkem z kategorie snů, tedy tím s logem Chelsea?
  • Co se při snídani koukat na nástěnné hodiny Chelsea?
  • A co si hrdě každé ráno připnout na ruku hodinky se stejným logem, kterými se budete pyšnit, takže je určitě nikdy a nikde nezapomenete a rozhodně vám nebudou překážet?

Suvenýry Chelsea – skvělé dárky pro přátele

Pokud patříte mezi opravdové fandy vy sami, nebo někdo ve vašem okolí, udělejte si radost a navštivte e-shop fan-store.sk. Kromě hodin hodinek a budíků tam najdete celou řadu drobných suvenýrů Chelsea, kterými budete moci potěšit nejen sebe, ale obdarovat i přátele ve svém okolí. Třeba si na svém pracovišti uděláte takový malý soukromý fanklub. K praktickým suvenýrům by se daly zařadit hrníčky a misky Chelsea. Nejenže upoutají příslušným logem, ale poslouží i jako nádoby na drobná občerstvení a pitný režim.

V zimě mikiny a bundy Chelsea, do jara s novým polo tričkem Chelsea

A protože máme únor, tedy zimní měsíc, kdy je třeba se teple oblékat, zůstaňte věrni svému fandovství a zahřívejte se v mikinách a bundách Chelsea. Pod ně oblékněte košili Chelsea a na jaro si nezapomeňte obstarat nové polo tričko Chelsea. Proč nové? No proto, aby na vás zářilo a svítilo novotou stejně jako probouzející se příroda.

Jen co se sluníčko přikutálí trochu blíž, možná i vy zajdete s přáteli na malý fotbálek. A jak jinak, než hrdě v dresu Chelsea. Ostatně není třeba čekat až do jara. Příjemný fotbálek v dresu s logem londýnského velkoklubu můžete provozovat i v nejbližší tělocvičně základní školy.

Comments are closed.