Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Pořiďte si scopemetr

Měřicí přístroje jsou pro všechny z nás velmi důležité. Mnohým z nás usnadňují práci a zajišťují nám velmi přesné rozměry pro práci, kterou vykonáváme. Pokud potřebujete za sebou nechávat jen precizní práci, pořiďte si kvalitní měřicí přístroje, které naleznete na našich stránkách. Naše měřicí přístroje jsou vhodné pro profesionály, ale může si je pořídit každý kutil do své dílny.

Pro práci s elektrickým signálem bude každý odborník určitě potřebovat kvalitní osciloskop. Osciloskop se připojuje k měřenému signálu pomocí napěťových sond v případě měření napětí a pomocí proudových sond v případě měření proudu.

Také si u nás můžete pořídit scopemetr, neboli bateriový přenosný osciloskop. Scopemetr je kombinace osciloskopu, multimetru a záznamníku v jednom přístroji. Zvýší efektivitu Vaší práce všude tam, kde multimetr nestačí.

Kutil i odborník si mohou měřidla, které potřebují pro svou práci v eshopu meraky.cz. V eshopu Meraky.cz naleznete multimetry, zkoušečky, osciloskopy, klešťové ampérmetry, scopemetry, luxmetry, otáčkoměry, trasovače vedení, revizní přístroje, měřiče uzemnění, termokamery, měřicí kabely, přístrojové pojistky a mnoho dalších měřicích přístrojů.

Comments are closed.