Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Vydejte se s rodinou či partou přátel na Valašsko

Nádherná příroda, vstřícní a pohostinní lidé, bohaté lidové tradice – to je Valašsko. V tomto malebném kraji, který si můžete projet na kole nebo projít pěkně po svých, leží i půvabné město Zlín. A rozhodně stojí za to strávit zde dovolenkový pobyt, ať už s partnerem, partou dobrých přátel nebo celou rodinou. Ubytování Zlín je ideální volbou jak pro aktivní turisty, tak i pro výletníky, kteří ze všeho nejraději relaxují v příjemném prostředí. V Penzionu U Johana se bude moc dobře cítit každý host, i pokud přijede až ze zahraničí. Domácká atmosféra, výtečná kuchyně a ochotná obsluha – to vše zde najdete.

 

Komfortní ubytování

Za výhodné ceny si lze ve vyhledávaném zlínském penzionu rezervovat jedno či dvoulůžkové pokoje s nádechem komfortu dnešní doby, avšak příjemně stylizované v tradičním dřevěném materiálu. Součástí každého z pokojů je koupelna se sprchou, toaletou, bidetem i vysoušečem vlasů. Perfektní spánek vám zaručí zdravotní matrace a antialergické přikrývky. V Penzionu U Johana lze využít wifi free, TV, minibar nebo možnost parkování (hned vedle budovy, hlídané kamerovým systémem). A výborná zpráva pro nás všechny – pokoje jsou nekuřácké.

 

Za romantikou či obchodním jednáním

Kvalitní ubytování nabízí penzion Zlín nejen návštěvníkům, kteří chtějí v příjemném prostředí hlavně relaxovat či se vydávat na výlety do okolí. Skvělé zázemí zde najdou také snoubenci či novomanželé, pokud si chtějí v klidu a soukromí užít první společné dny. V útulném penzionu je pro ně připraveno úžasné svatební apartmá – a jako bonus masážní vana.

 

Penzion U Johana je ideální volbou také pro jednání obchodních partnerů. Po náročných schůzkách se mohou hosté občerstvit v restauraci, která je otevřena denně. Ochutnat lze výbornou kuchyni, s nabídkou čerstvých surovin, ale i lahodné nápoje, včetně kvalitního vína. Součástí pestrého jídelníčku jsou i grilované speciality a další pochoutky. Chcete-li do nádherného koutu pohostinné Moravy zavítat, v půvabném zlínském penzionu naleznete báječné zázemí i ubytování. Zlín je dobrou volbou.

Comments are closed.