Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Obarvěte svou kštici snadno a rychle pomocí barevných kříd na vlasy

Oživit svůj vzhled snadno a rychle můžete díky zajímavě barevným vlasům. Nikdy to nebylo tak snadné, jako právě teď. Barevné křídy na vlasy se staly ve světě velkým hitem, a tento trend doputoval i k nám. Pastely přímo určené pro barevnou kštici neškodí ani vlasům, ani pokožce. Neublíží ani dětem nebo domácím mazlíčkům. Neobsahují chemikálie, které by ničily vlasy. Navíc je stačí z vlasů vymýt a po jednom či dvou umytích už po nich není ani stopy. To samozřejmě může být pro někoho nevýhoda, ale zase si můžete každou chvíli vytvářet zcela nový look. Existují vhodné křídy pro černé vlasy, hnědé vlasy, blond i pro další odstíny. Pastely jsou k dostání v pestré škále sytých barev.

Křídy na vlasy jsou letním hitem

Především na léto jsou křídy na vlasy ideální. Klasické barvy na vlasy mohou vlasům uškodit nebo dráždit pokožku. To se vám ale s pastely určenými pro barvení vlasů nestane. S barvičkami si můžete hrát dle libosti a bez rizika. Můžete vypadat každých pár dní trochu jinak. Už vás také zasáhl trend stylových melír nebo ombré vlasů? Můžete si pořídit jednobarevné křídy na vlasy a balení s pestrou škálou módních odstínů.

Pastely se nanášejí velmi snadno

Proces nanášení je rychlý a snadný. Zvládne jej každý, a to i bez pomocníka. Stačí si namočit vlasy, které chcete obarvit, nebo rovnou celou kštici. Je zapotřebí, aby byla mokrá i křída. Poté jednoduše přejíždějte křídou po prameni  vlasů, dokud nedocílíte požadovaného odstínu. Problém není ani vytvořit ani pěkné barvené přechody díky vícebarevným křídám na vlasy.

Vyberte si správné odstíny

Blondýnky a tmavovlásky si budou vybírat trochu jiné odstíny, některé barvy se hodí jak pro tmavé, tak pro světlé vlasy, jiné vyniknou jen u jednoho typu. Každopádně si můžete objednat křídy pro tmavé vlasy nebo křídy pro světlé vlasy, podle potřeby. Je jasné, že žlutá barva nevynikne na blondýnce, a hnědá zase na tmavovlásce. Vybrat si můžete balení několika kříd stejného odstínu nebo naopak balení s mnoha barvami.

Comments are closed.