Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

BetsMix.com – Služby pro sázkaře

Sledování sportovních událostí patří k oblíbeným činnostem naší i světové populace. Spolu s tím, jak se vyvíjela samotné sportovní odvětví, vyvíjelo se i sázení na výsledek jednotlivých zápasů. Tak, jako v každém jiném oboru, i zde působí profesionální společnosti, které nabízejí služby svým klientům. Jedna taková Betting brokerage společnost poskytující servis svým klientům je portál BetsMix.com.

Společnost BetsMix sestavuje tikety a dává tipy na výsledky na základě svého týmu expertů, složeného z trenérů, skautů a profesionálních tipérů. Mimo tyto dominantní služby pro sázející nabízí i monitoring kurzů a sázkových kanceláří. BetsMix.com vlastní navíc systém BetsRadar. Tento systém za uživatele automaticky hledá kurzy a upozorňuje na jejich rozdíly. Touto službou tak umožní porovnávání kurzů u různých sázkových kanceláří, čímž si klient zajistí nejlepší kurz pro svou sázku. Při troše trpělivosti si navíc může vsadit tak výhodně, že využije rozdílu kurzu a vydělá pomocí arbitráže. BetsRadar využívají bookmakeři společnosti BetsMix pro VIP tarif. BetsMix se svými 450 tipy měsíčně, skládáním tiketů na míru, úspěšností přes 80% a zhruba 7500 fanoušky z Facebooku v zádech potvrzuje svou velikost na mezinárodním trhu. Nesázejte dále na nepravděpodobné tikety a využijte služeb BetsMix.com.

BetsMix není jen o tipech na výsledky. Klienti se v budoucnu mohou těšit na online přenosy zápasů, čímž hodlá BetsMix rozšířit své nabízené služby a zvýšit pohodlí svým klientům. BetsMix je správná volba pro sportovní sázky.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat