Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Prodlužování řas

Prodlužování řas

Prodlužování řas:
Přirozený vzhled

akce: 1850,-

950,- Kč

Aplikace maximálního počtu řas:
Extra plný vzhled

akce: 2500,-

1450,- Kč

 

Neváhejte se objednat, nebo poradit s Řasovou stylistkou: Nelou Procházkovou tel. 773 119 212

 

Prodlužování řas Praha – Prodloužené řasy

Prodlužování řas je částí celého kosmetického průmyslu, který dnes pracuje proto, aby jakákoli dívka nebo žena vypadala vždy svůdně a samozřejmě atraktivně. Každoročně ženám přináší nové trendy a vytváří nové nástroje a metody, kterými v kosmetických salonech dělají z žen neodolatelné svůdkyně. Svět módy nám každým rokem také vytváří nová řešení a trendy jedním z nich je prodlužování řas. Chce-li žena vypadat opravdu moderně a být předmětem obdivu v práci či jiném kolektivu. Prezentuji Vám novou metodu: Prodlužování řas, která vás razantně pozmění během 1-1.5h. Ne jen, že vám prodlužování řas pomůže přilákat na sebe pozornost. Ale také získáte neodolatelný pohled, ve světě modelingu a médií je prodlužování řas již zaběhlá kosmetická metoda jak zvýraznit ženské oči.  Není pochyb o tom, že když chcete vypadat atraktivně, jednou z nejúčinnějších možností je – prodlužování řas. Je to moderní trend a proto v kosmetickém salonu Ellen ve Vodičkové 16. poskytujeme klientům novodobou službu: dlouhé a husté prodloužené řasy. Luxus prodlužování řas je vhodný nejen pro speciální akce ale i v každodenním životě ženy. Nejen, že se cítí krásná a přitažlivá, ale hlavně na venek působí sebevědomě a elegantně.  Dnes je velice velký výběr umělých řas a každý rok se objevují nové a nové trendy umělých, hustých, prodloužených řas, které mohou okouzlit každého muže.

Prodlužování řas – požívaný materiál

Všechny řasy jsou vyrobeny z hypoalergického monofilu (tenké řásy), některé s přidáním hedvábí (silnější a lesklejší řásy), které jsou tvarovány takovým způsobem, aby lehce a hlavně rychle přilnuli na vaše přírodní. Pracuji se značkou Blink Lashes. Řasy mají přirozený vzhled, jsou lesklé, jemné a lehké. Nezatěžují vlastní řasy ani jim neškodí. Pokud dodržíte všechna doporučení, tak následná běžná údržba a péče nemůže poškodit vaše přírodní řasy. Po prodlužování řas nejsou řasy na vašich vlastních vůbec cítit, jsou jako vlastní. Používaná lepidla se při běžném nošení nevypařují a nedráždí oko ani při kontaktu s vodou. Řasy jsou různých délek a síly, což zaručuje při prodlužování maximálně dokonalého výsledků. Používá se speciální lepidlo, které je vytvořeno na bázi přírodních pojiv, jako je např. pryskyřice. Je to speciální lepidlo, které bylo testováno v laboratořích a nevyvolává alergii a je bezpečné.

Prodlužování řas – Něco o technice provedení

Je to metoda prodlužování řasa na řasu, při které je přilepena jedna umělá řasa na jednu přírodní řasu. Tím se řasa prodlouží a chová se společně s prodlouženou řasou zcela přirozeně. Po prodlužování jsou řasy odolné vůči vodě, potu, slzám i bazénovému chlóru. Zároveň jsou řasy silné a dlouhé, krásně natočené a hlavně bezpečné vůči očím a kontaktním čočkám. Délku řas klientce doporučuji s ohledem na to, že přirozená délka vlastních řas klientek je kratší u vnitřního koutku a nejdelší jsou řasy uprostřed oka. Přírodní řasy musí tvořit nejméně 1/3 délky prodloužení, které chcete aplikovat. Aplikace řas vyžaduje v průměru 25-35 i víc řas na oko. A doba aplikace je od 45min do 1.5 hodiny. Další věc – vždycky se zeptám klientky, zda-li, při práci nosí brýle, aby ji delší řasy při nošení brýlí nevadily.

Prodlužování řas metodou řasa na řasu – Získejte krásné a husté prodloužené řasy, které vždy okouzlí a přilákají na sebe pozornost. Prodlužováním řas toho můžete snadno docílit.  Řasová stylistka: Nela Procházková tel: 773 119 212

Comments are closed.