Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Malé dítě už vám krapet odrostlo a vy se už připravujete na návrat do zaměstnání, na vaše děti už se těší soukromé školky Praha. Pokud vám běžná školka z nějakého důvodu nevyhovuje nebo vám do ní nechtějí vaše dítě přijmout (například kvůli bydlišti, neboť státem řízená předškolní zařízení berou nejdříve lokální děcka, tím se kvóta velmi rychle naplní), soukromé školky Praha vám pomohou vyřešit palčivý problém hlídání dětí.

Kvalitní předškolní přípravu a spolehlivé hlídání dětí pro vás garantuje školka v Praze Pro Family

Jednou z předních soukromých školek u nás v Čechách je Mateřská škola Pro Family s.r.o., které se zasloužily o síť mateřských škol ve vícero obvodech Prahy. V březnu roku 2014 byla ve školce provedena odborná inspekce a školka obdržela nejvyšší možné hodnocení. Což je jeden z mnoha důvodů, co by si vás mohlo získat pro to, aby se privátní školka v Praze postarala právě o vaše dítě. V prakticky umístěných šesti pražských školkách si snadno vyberete právě tu, jaká je vašemu domu či zaměstnání nejblíž.

Všechny soukromé školky Praha – Pro Family se pyšní nadstandardními službami

Pokud svěříte své děti do péče soukromé školky Praha, samozřejmě se nevyhnete platbě školného, jež je zhruba 6100 korun/měsíc při 6 hodinách denně. Počítají se konkrétní hodiny strávené v mateřské školce, a tak když vám dítě onemocní, za absenci vašeho potomka nebudete platit nic. Uvedená částka je finální a pojímá jak jídlo, tak všechny aktivity, jichž se děti můžou účastnit.

Soukromá mateřská školka v Praze Pro Family vám dokáže zařídit hlídání dětí, ale soustředí se i na celou škálu dalších aktivit, jako jsou návštěvy divadla, lekce tenisu, výuka angličtiny, plavání, výuka tance nebo keramiky. U každého dítěte se vede k individualitě, navíc se můžou něčemu novému přiučit.

Mateřské školy Pro Family jsou považovány za ojedinělé soukromé školky Praha svého druhu. Pro Family jsou zařazeny mezi vynikající soukromé školky Praha a děti se tu musí cítit skvěle. Soukromá školka v Praze je přístupná v čase od sedmi ráno do sedmi večer, a tak je hojně využívána zaměstnanými rodiči.

Comments are closed.