Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Využijte se známými tandemový seskok padákem

Chybí vám notná dávka adrenalinu? Zážitkový tandemový seskok padákem by vás měl nadchnout. Bezpečný tandemový seskok padákem spadá mezi akce, ze kterého budete mít vzpomínku na celý život. Pokud vás tandemový seskok padákem oslovil, na pořadu jsou profesionálové, neboť zmiňovaný tandemový seskok padákem by měl splňovat bezpečnostní hlediska. Nepouštíme se přeci bezhlavě do nebezpečných akcí jen kvůli zážitkům.

Nezapomenutelný tandemový seskok padákem vám perfektně umožní poznat celý svět z výšky

Na stránkách Tandem2.cz si můžete objednat tandemový seskok padákem od 3100 korun českých. Avšak také vaši přátelé by mohli obdržet zajímavý poukaz na tandemový seskok padákem. Z webu si jednoduše vyberete a objednáte tandemový seskok padákem pro sebe či skupinu. I díky fotografiím a videu vám zbyde vzpomínka na celý život. Skákat padákem se dá i ve větší skupině, cena seskoku se tak zajímavě sníží.

Jak vůbec tandemový seskok padákem probíhá?

Veškeré seskoky se organizují na více místech České republiky, záleží na vašem gustu, jakou lokalitu pro individuální tandemový seskok padákem si zvolíte. Takže například Kunovice, Most, Kolín, eventuálně Brno, Příbram – to jsou místa, nad nimiž se skáče právě dnes, přesněji na letištích zmíněných měst. Konkrétní lokace letiště i se souřadnicemi GPS je zmíněna na webových stránkách organizátora. S družkou, druhem, se svými spolupracovníky, nejbližšími kamarády, vzdálenými příbuznými si můžete ozkoušet tandemový seskok padákem. Brno propůjčilo k seskokům dvě letiště, kde je možné provozovat tandemový seskok padákem.

Na webu naleznete nabídku volného pádu AFF – Assistant Free Fall, kdy se skáče ze 4000 metrů pod dohledem 2 instruktorů. Pro tyto lekce je třeba doložit zdravotní potvrzení od leteckého lékaře. Podstoupení kurzu volného pádu vás bude stát 36 000 korun českých.

Pokud vás tandemový seskok zaujal a chtěli byste se tomuto sportu věnovat více, pak se procvičte v lekcích pro individuální seskok, IAFF, AFF, nebo také či satic line.

Comments are closed.