Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Koupelna – místo, kde se probouzíte do nového dne

Rekonstrukce nebo pořízení si nové koupelny není každodenní záležitostí. Sortiment, který si vybíráte nebudete používat půl roku nebo rok, ale budete s ním přicházet do každodenního styku. Dokonce se dá říci, že v koupelně se probouzíte do nového dne. To, co do ní zvolíte, bude jako obraz, na který se budete dívat dalších deset let, mnozí z vás i déle.

Příjemné designy za rozumné ceny

Je samozřejmé, že finanční možnosti každého z nás jsou určitým způsobem limitovány. Ale ani při koupi nového auta přece nekupujeme desetiletý design! Proto se k tomuto kroku neuchylujte ani při návrhu a realizaci koupelny. V dnešní době jsou naopak možnosti příjemných designů i v ekonomických variantách obkladů a dlažeb do koupelny, keramiky a zařizovacích předmětů, proto se zaměřte právě na ně.

Poradíme, navrhneme, zrealizujeme

Většinu z vás, jako nezainteresované lidi a také laiky, hned při vstupu do prodejny koupelen nebo na stránky e-shopu, zavalí množství možností řešení, designů, materiálů a technických vlastností, až z toho jde hlava kolem. Proto jsme se rozhodli, být vám opěrnou berličkou, která vás ráda provede tímto kouzelným světem dlažeb a obkladů do koupelny. Pokud se na nás obrátíte, do detailů společně vyřešíme výběr materiálu, uděláme vám grafická řešení a budete-li si to přát, zajistíme i odborníky na pokládku, ukončovací prvky, osazení sanity a účelové umístění koupelnových doplňků.

Inspiraci a radu a vše pro vaši koupelnu najdete u nás

Navrhneme a vyřešíme vám koupelnu podle vašich představ a potřeb. Ať už potřebujete navrhnout malou koupelnu při přestavbě bytového jádra, nebo atypické řešení vícero koupelen v domě. Vsadit můžete klidně i na retro koupelny, které jsou v poslední době klienty velmi žádané. Nedokážete se rozhodnout? Přijďte si pro inspiraci na naše webové stránky.

Comments are closed.