Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Vystřelte svoji společnost ke hvězdám

Pravděpodobně jako každý podnikatel často přemýšlíte, jak by se mohla vaše společnost zlepšit, aby se zařadila k těm, které jsou v dnešní době už pojmem. Nevíte jak získat zákazníky? Potřebujete poradit nejen v tom, ale i v dalších oblastech podnikání? Receptem na všechny podnikatelské neduhy vám bude Kmošek Advising a jeho tým, který se specializuje na podnikatelský koučink. V případě že už teď vás tento druh služeb zaujal, můžete se o něm více dozvědět na jejich internetových stránkách, které najdete na adrese kmosek.com.

Podnikatelský koučink

Podnikatelský koučink je v dnešní době poměrně vyhledávaným pojmem a službou. Každý podnikatel si přeje, aby se jeho společnosti nebo firmě dařilo co možná nejvíce a je tedy proto udělat všechno. Petr Kmošek vám v tom velmi rád pomůže. Nabízí totiž konzultačně-poradenské služby zaměřené na personální marketing, obchod, personalistiku a ve své podstatě kompletní firemní poradenství. Do jeho týmu patří zkušení školitelé, kouči, mentoři, grafici, designéři a programátoři.

Koučink na míru

Kmošek Advising se zabývá unikátním kariérním rozvojem a zároveň také koučinkem jednotlivců. Kariérní koučink už není v dnešní době neznámým pojmem a pomalu ale jistě si vybudovává své jméno. Umí prokazatelně zvýšit úspěšnost při pohovorech, stejně tak i argumentaci nebo dokonce i osobní prezentaci. Petr Kmošek pravidelně realizuje mentoring, v častých případech také často vyhledávaný individuální koučink zaměřený na obchodníky, personalisty a vrcholné manažery.

Kromě již zmíněných služeb, poskytuje dále Petr Kmošek i marketingový koučink, HR outsourcing personálních činností, nábor na míru nebo nejrůznější workshopy a školení. Více o jednotlivých službách si můžete přečíst na již zmíněné adrese kmosek.com.    Jedná se o profesionální služby, které zaručeně uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. O čemž se můžete přesvědčit i vy osobně právě teď.

Comments are closed.