Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Okna internorm od AB interier

Hledáte plastová okna, která vám zaručí vysokou kvalitu provedení, možnost velkého výběru profilací a rozměrů, ale také spolehlivost při montáži? Zvolte si společnost AB interier, na kterou je spolehnutí, což mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Firma vám dodá plastová okna Internorm, tedy od výrobce, který patří k nejoblíbenějším v celé Evropě. Již prodal přes 20 milionů oken svým zákazníkům a neustále rozšiřuje své pole působnosti, stejně jako sortiment produktů.

Trochu z historie

Firma Internorm pochází z Rakouska a na trhu s okny a dveřmi působí již více než 80 let. Výsledkem je skvělá komunikace se zákazníky, z nichž mnoho se stane zákazníky věrnými, neustávající technologický rozvoj, ale také zvyšující se kvalita nabízených služeb. Okna, která vyrábí, však nejsou jen plastová, ale také se může jednat o plasthliníková okna či dřevohliníková okna.

Plusy, které získáte se společností Internorm:

  • Internorm je průkopníkem v oblasti UPVC oken
  • Odborná znalost tepelně izolačních systémů
  • Dokonalá celková koncepce výroby plastových i jiných oken
  • Vedoucí postavení na evropském trhu s okny

Co nabízí AB Interier

Firma AB interier se zabývá distribucí těchto oken, a to především pro Středočeský kraj. Jedná se tedy o služby jako plastová okna Praha, plastová okna Plzeň nebo plastová okna Karlovy Vary. Záleží jen na tom, odkud jste. Díky internetovým stránkám této společnosti ovšem mohou realizovat okna i lidé z jiných oblastí naší krajiny.

AB Interier nabízí kromě plastových oken také dřevohliníková okna Praha, která jsou vyrobena ze dvou ideálních materiálů. Hliník zajistí lehkost a dokonalou odolnost proti klimatickým vlivům, dřevo zase lepší prodyšnost a přírodní design.

Zaujala vás společnost Internorm a jejich služby, tak neváhejte kontaktovat „Abéčko“. Uvidíte, že budete nadšeni z rychlosti jednání i následné snadné montáže.

Comments are closed.