Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Koupelna – místo relaxace

Koupelna – místo relaxace

Taky máte rádi situaci, kdy se celí promrzlí z celodenního výletu v mrazivím počasí, ponoříte do vany plné horké vody, která postupně rozehřívá vaše prsty, ruce, nohy? Koupelna, to úžasné místo pro relaxaci, odpočinek, znovunabytí síly…  Už z těchto důvodů je potřeba při stavbě či rekonstrukci bytů a domů věnovat dostatečnou pozornost koupelnám. Místnostem relativně malým co do rozměrů, ale ne co do důležitosti.

Retro je moderní

Nejste zrovna zastánci supermoderních stylů a více Vám vyhovuje to generacemi osvědčené? Pak jsou tu pro Vás retro koupelny. Jestliže jste, nejen po zhlédnutí ukázek realizací koupelen na internetových stránkách firmy Sapho, podlehli kouzlu retro, pak se nebojte vybavit Vaši koupelnu právě v tomto stylu. A začít můžete třeba zrovna u van. Nebo sprchových koutů? To je asi dilema spousty lidí, kteří nemají dostatek prostoru pro umístění obou těchto úžasných vynálezů. Zvolíte-li si druhou variantu, stojíte před rozhodnutím, kterou z velké nabídky sprchových vaniček si vybrat. A víte, že nemusíte vybírat vaničku a využít možnosti odvodu vody kanálkem? Odborníci firmy Sapho Vám rádi poradí.

Doplňky zdůrazní zvolený design

Byla-li Vaše volba retro koupelna nebo jiný moderní design, svůj zvolený styl dále umocníte správným výběrem vodovodních baterií a dalších koupelnových doplňků, jako jsou zrcadla, poličky, háčky, věšáky a podobně. Velmi důležitá je volba koupelnového nábytku, která by měla nejen zdůraznit celkový dojem z koupelny, ale zejména musí dobře plnit svou praktickou funkci úložných prostorů. Zvláště ženy ocení, když budou mít vždy po ruce své denně používané kosmetické přípravky.

Zařizování koupelny je radost

Zapojíte-li do zařizování koupelny celou rodinu, nejen že budete mít jistotu, že celkový výsledek bude dělat radost všem, ale můžete zažít spoustu legrace a zábavy například při výběru barvy a designu koupelnových obkladů, dlažby do koupelny a dalších komponentů. Nevyhovují-li Vám pouze internetové ukázky, a máte-li to štěstí a bydlíte poblíž Příbrami nebo Prahy, můžete si udělat rodinný výlet a nechat se inspirovat v koupelnových studiích firmy Sapho.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat