Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Spodní prádlo pro ženy z pohledu mužů

Spodní prádlo pro ženy z pohledu mužů

Každá žena či slečna chce vypadat sexy a líbit se svému partnerovi.

Z pohledu mužů je sexy prádlo na ženách neodolatelné, i když některé modely spodního prádla muže ženám připadat velice sexy a některým mužům nikoliv. Jsou muži kteří preferují extravagantní modely jako jsou například podvazkové pásy či korzety, a jsou muži kteří se přiklání spíše k méně extravagantním modelům spodní prádlo. Méně znamená více, proto méně extravagantní modely podvazkových pásů a korzetu jsou pro některé muže přitažlivější než ty přeplácané různými kraječkami a doplňky.

Z pohledu mužů jsou velice sexy na ženách pěkné tanga a kalhotky, žádné ženě by nemněla chybět v šatníku také krásná sexy košilka pro vytvoření intimní chvilky, po návratu z večeře plesu či kyna. Spousta mužů je po společenských akci velice dobře naladěna a vždy od žen očekávají více romantiky a samy vám více romantiky dají.

Nesmí se však jednat o večírky na kterých teče alkohol proudem, po takových večírkách bývají muži většinou unaveni či neteční a pak se snaží vše odbít aby mněli vše co nejdříve za sebou. Pak ženám nepomůže ani sebe krásnější sexy spodní prádlo.

Comments are closed.