Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Plánujete rekonstrukci koupelny? Pak nepodceňte výběr dlažeb a obkladů!

Zařizujete si svou koupelnu nebo rekontruujete tu starou? Pak jistě hledáte vhodné obklady, které by splňovaly vaše nároky a které by se hlavně do koupelny hodily. Na tuzemském trhu je v současnosti k dostání široká škála barev, tvarů i úprav. I přestože byly před nedávnem nejpopulárnější zejména světle modré, růžové nebo kupříkladu oranžové koupelny, v dnešní době jsou zas nejpopulárnější koupelny v hnědém, pískovém a šedém odstínu. S takovými barvami záská vaše koupelna přirozený vzhled, takže se vaše koupelna rázem promění v oázu odpočinku a klidu.

Jak vybrat ideální obklady do své koupelny

Všechny obklady a dlažby do koupelny by spolu měly ideálně ladit. Takže vám doporučujeme nejdříve si zpracovat návrh koupelny a obklady a dlažby vybírat až podle něj. Dnešní obklady a dlažby do koupelny splňují nároky nejšpičkovější kvality, vysoké odolnosti, praktičnosti a hlavně moderního designu. Online pak můžete vybírat ze spousty lákavých produktů. A jestliže už máte jasnou představu o své koupelně, možná si své přesvědčení rozmyslíte a zvolíte zcela odlišné provedení.

Moderní obklady a dlažby by jistojistě měly splňovat všechny vaše nároky. Důležitý je kupříkladu hrubý povrch dlažby, který zabraňuje hrozícímu uklouznutí a na který také můžete umístit sprchový kout. Dlažby jsou poskytovány celou řadou výrobců, kteří své výrobky rozdělují do produktových řad. V nich vybírejte klasické i designově propracované dlažby. Každá vyhovuje jiným nárokům a každá také jinak stojí.

Dokonalé souznění barev a materiálů

Kvalitně vyrobené obklady a dlažby do koupelny si je možné vybrat v internetovém obchodě levneobklady.eu, kde se můžete těšit na širokou nabídku zboží. K dispozici je tu také koupelnový nábytek. Spolu se sanitou tvoří totiž základ každé koupelny. Nejčastěji provedení je bílé nebo imitace dřeva. V nabídce jsou obsaženy i netradiční kousky nábytku. Nejčastěji se ale setkáte s koupelnovými i zrcadlovými skříňkami.

Comments are closed.