Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Nemusíte jezdit do blahodárných lázní, stačí soustavně užívat léčivé produkty jako sůl z mrtvého moře, jednorázový rašelinový obklad a nahřívací polštářek

U nás je složité udržet svou dýchací soustavu, pohybový a kožní aparát v kondici, jako mají obyvatelé přímořských a horských oblastí. Málokdo si může dopřávat vícero blahodárných lázeňských pobytů ročně. Firma Velba.cz nabízí řešení pro každou domácnost a lázeňství, a to bylinné a minerální léčebné produkty.

Výborná přírodní sůl z mrtvého moře s nadpřirozenými schopnostmi a mnohostranným využitím

Dosud nedoceněná přírodní sůl z mrtvého moře ovlivní pozitivně život každého z nás. Díky přírodnímu odpařováním mořské vody a poté krystalizací soli bez chemických zásahů se dostane životadárná sůl z mrtvého moře. Obsažené minerální soli se usuší, nevítané směsice bahna a písku se poté roztřídí. Skutečná sůl z mrtvého moře má být bílá a sypká, dále se využívá se v lázeňství, kosmetice i lékařství.

Účinný nahřívací polštářek zažene veškeré bolesti i psychické trable

Vynikající nahřívací polštářek, nebo chcete-li bylinný termofor, s osvěžujícím zeleným čajem, voňavou levandulí, či povzbuzující mátou, litseou cubeou proti únavě, citrusy pro povzbuzení, s voňavou citronovou trávou i dětský nahřívací polštářek pomáhají od bolestí, nepříjemným bolestem svalů, kloubů, ale i páteře, stoprocentně uklidní roztěkanou mysl, bolavou duši i celé tělo. Dle instrukcí uzdravující nahřívací polštářek nejprve nahřejeme v mikrovlnné troubě a pak jej položíme na konkrétní oblast, pro niž je určen. Souběžně se uvolňují do vzduchu silice v polštářku obsažené, čímž kladně ovlivňují i jiné smysly. Léčebný nahřívací polštářek si nalezne své místo jak v domácím prostředí, tak i v lázních nebo relaxačním centru.

Prostou bahenní lázeň určitě zastíní léčivý a účinný jednorázový rašelinový obklad

Blahodárnou tepelnou léčbu, při které dochází k uvolnění svalového napětí, detoxikaci orgánů a uvolnění celého organismu, jistě zaručí jednorázový rašelinový obklad. Takže jednorázový rašelinový obklad v sobě má nepřekonatelné huminové a fulvo kyseliny, které se působením nosiče tepla aktivně vylučují a stoprocentně se činí proti nepříjemným bolestem kloubů a svalů.

Comments are closed.