Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Praktická mapa možných ubytování

Praktická mapa možných ubytování

Seznam prověřených možností ubytování v České republice a na Slovensku najdete na stránce Rezervace ubytování. Je zde i mapa možných ubytování s mnoha informacemi. Vyhledávat můžete podle lokality, délky pobytu, typu ubytování i podle plánovaných aktivit. Pokud jedete na hory, najděte si to nejvýhodnější ubytování v Jeseníkách, Orlických horách, Krkonoších, nebo třeba na Šumavě. Pokud vás mnohem více lákají nížiny, ideální bude ubytování Mikulov nebo ubytování v Třeboni.

Za odpočinkem do lázní

V ČR i na Slovensku je velké množství lázeňských měst. Nabízejí nejen léčbu, ale také možnost příjemných pobytů a wellness. Na Moravě patří k nejoblíbenějšímu ubytování v Luhačovicích, v Čechách ubytování Mariánské lázně nebo Františkovy lázně. Strávit zde můžete prodloužený víkend i celou dovolenou. Užijete si klid, pohodlím léčivé prameny, procedury, wellness, procházky, kulturní zážitky, dobré jídlo i zábavu.

Do Tater na lyže

Lyžování na vysoké úrovni si užijete v Tatrách. Zarezervujte si včas pobyt a ubytování Vysoké Tatry a vydejte se na Slovensko. Zde zažijete zimní pobyt se vším, co k němu patří. Ale i v českých a moravských horách jsou krásná místa s dostatkem sněhu v zimní sezoně, a s perfektními podmínkami pro lyžování a běžkování. Vsadit můžete na luxusní ubytování Pec pod Sněžkou, Harrachov nebo Špindlerův Mlýn. Skvělých lyžařských středisek je ale u nás nespočet.

Comments are closed.