Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Kvalitní český designový nábytek se skvěle hodí do všech domácností

Omrzely vás už staré sektorové soupravy oblíbené v minulém století, nebo se vám absolutně nechce skládat nábytek z Ikey? Máme pro vás jednoduché řešení, které představuje společnost Český designový nábytek Lupínková. Nekonečné varianty mobiliářů zahrnují moderní sedací soupravy, kancelářský nábytek na míru, pohovky a čalouněná křesla, ložnicový nábytek, jídelní stoly, konferenční stolky a židle, masivní a lakovaný nábytek, bytové doplňky a dětské pokoje. Zajímavé akční slevy pak rozhodně přijdou vhod všem zájemcům o nábytek na míru.

Originální nábytek s puncem české kvality

Zboží pochází z dílny českých výrobců, kteří ruku v ruce s mladými designéry vyrobili opravdu originální kusy nábytku. Prostory se specifickými parametry vybaví nábytek na míru. Židle a stoly jsou z masivu, ovšem i z materiálů, jako je dýha a lamino. Výstavní síní jsou jedinečné čalounické práce v kombinacích židlí se sedacími soupravami a pohovkami.

Sedací nábytek – Polstrin Design

Originální i střízlivější typologie, široká barevná škála, variabilita a kombinace, to vše představuje sedací nábytek od Postrin Design. Jestliže se zaměříte na díly souprav jednotlivě, zjistíte, že je lze vzájemně kombinovat. Jestliže se vám daná sedací souprava nevejde do prostoru, s potěšením vám vyrobíme nábytek na míru. Stačí si pouze vybrat kůži nebo textilii, a konkrétní sedací souprava bude potažena dle vašeho přání.

Pořiďte si kvalitně zpracovaný ložnicový nábytek

Ložnicový nábytek jako postele, noční stolky, komody, šatní skříně zhotovujeme z dýhy, lamina i masivu. Postele jsou pak potaženy látkou, koženkou, i třeba kůží. Ložnicový nábytek na míru je vyveden v typologii Benezio, který je elegantní, a určitě není „přeplácaný“.

Comments are closed.