Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Galerie Praha

Kam vyrazit za kulturou? Zkuste navštívit Galerii Praha

Umělecká galerie nabízí nejen kulturní zážitek, pastvu pro oko, ale také pohled do života některých umělců. Jejich strasti, radosti a mnohdy složitá cesta k vytouženému cíli. Již samotná historie a rodinné dědictví galerie Praha vás vtáhne do příběhu. Stačí prozkoumat program, zakoupit vstupenku, zajistit dopravu a nic vám nebrání navštívit jednu z nejproslulejších galerií v Praze.

Galerie Praha radi kam za kulturou Galerie Kodl
Praha pořádá mimo jiné pravidelně aukce a dražby uměleckých výtvarných děl a jiných starožitných předmětů. Nad některými se vám bude tajit dech. Mnohem zajímavější je, když víte alespoň základní informace o člověku, který dané dílo zhotovil. Někdy je až s podivem za jakých okolností dílo vzniklo a kde bral umělec inspiraci.

galerie kodl image uvod

Galerie Praha a prodej obrazů

Pokud dokonce patříte mezi vášnivé sběratele, nabízí se možnost zakoupení některých vybraných děl. Možná, že dáte přednost napínavé atmosféře a raději se zúčastníte aukce v galerii Praha kde je možné, získat za zlomek ceny úžasný obraz do své sbírky. Aukce se řadí k těm slavnostním událostem, které přinášejí všem zúčastněným neopakovatelé zážitky. V případě, že se budete skutečně chtít zapojit osobně do dražby, nezapomeňte si před samotným zahájením vyzvednout dražební číslo. Za něj zaplatíte na místě zálohu, která vám bude po skončení vrácena zpět.

Věnujte kulturní zážitek svým blízkým, galerie Praha

Vzhledem k tomu, že se jedná o nezapomenutelné zážitky, bývá velmi mnoho zájemců. Galerie Praha je velmi vyhledávanou a nejednou praská ve švech, proto se nezapomeňte dostavit raději půl hodiny předem. Jestliže vás se přímo nedotýká umělecká tvorba, nádech historie, zajímavá díla, životopisy umělců z různých končin světa, ale znáte někoho, kdo tímto žije, může být pozvánka na výstavu či přímo aukci tím pravým ořechovým. Tak, jako mnoho lidí nakupuje svým blízkým adrenalinové zážitky, pro jiného je pravou volbou zážitek kulturní. Ten bezpochyby poskytne od A až do Z galerie Praha.

Posted  by Tiskove-zpravy.eu

Comments are closed.