Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Nevšední a akční záběry vytvoříte s akčními kamerami

Rádi zaznamenáváte netradiční zážitky nebo adrenalinové sportovní výkony? Sportovní a akční kamery vám umožní to dělat ještě lépe. Zvěční nevšední okamžiky a dají vzniknout unikátním záběrům, které budou zážitkem pro vás i pro ostatní. Chcete natočit seskok padákem, adrenalinovou jízdu na snowboardu, skoky do vody, kiting, jízdu na koni a mnoho dalšího? Pokud se vám takové autentické záběry vždy líbily a nevíte, jak je natočit, vybírejte mezi sportovními kamerami. Jde o malé a nenápadné kamerky, které umístíte třeba na přilbu, okolo paže, na řídítka nebo kamkoliv jinam, a natočíte ty nejzajímavější záběry z různých činností.

Sportovní kamery na motorku i na přilbu

I k levným kamerám se dají pořídit nejrůznější vychytávky. Mají bohaté příslušenství a vznikají propracované a dokonalé záběry, nad kterými zůstává rozum stát. I se samotnou kamerou bez doplňků natočíte perfektní videa. Vše, co potřebujete, je už v základním balení. Zařízení nemusíte pokaždé držet v ruce, to bývá nepraktické. Existují speciální kamery na motorku, kolo, snowboard, lyže nebo auto. Mezi neoblíbenější patří upevnění na helmu pro vznik autentických záběrů.

Užitečné palubní kamery

Velmi užitečné jsou malé kamery do auta, které natáčejí průběh jízdy, ale můžete je vyžít i pro natáčení toho, co se děje v autě, a to nejen za jízdy, ale i pokud je zaparkované. Nepříjemné situace a nebezpečí totiž číhají všude. Záběry z kamery dokážou pomoci usvědčit silniční piráty i zloděje na parkovištích. Palubní kamery se hodí při sportovních jízdách i při běžném provozu. Čím více vozů jimi bude vybaveno, tím lépe. Mohou pomoci k lepší morálce na silnicích. Jedná se také o nezbytné vybavení pro profesionální řidiče, které chrání nejen je, ale také pomáhají mít zaměstnavatelům kontrolu nad svými zaměstnanci. Samostatnou kapitolou kamer jsou skryté kamery, sloužící pro tajné natáčení na různých místech, užitečné bývají i fotopasti.

Comments are closed.