Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Vsaďte na zlaté a stříbrné tetování

Zlaté a stříbrné tetování se stává obrovským hitem. Nejedná se o klasické tetování, trvalé, za pomocí jehly, ale o to dočasné, ve formě nalepovací. Takový módní doplněk dokáže divy. Odvažte se a ozdobte svou kůži ve stylu celebrit, které už těmto nalepovacím barevným stříbrným, svítícím nebo zlatým tetováním dávno propadly. Možná vás překvapí, jak dobře výsledek vypadá. A pokud ještě vás výsledný vzhled doladíte pomocí kříd nebo barev na vlasy, určitě budete za hvězdu.

Metalické a barevné tetování vypadá efektně

Speciální nálepky v podobě metalických, barevných nebo černých tetování vypadají skvěle a navíc zaujmou. V létě odhalujeme hodně kůže a chceme vypadat skvěle. Vsaďte na trend falešného nalepovacího tetování. Se zlatými nebo stříbrnými tetováními neuděláte chybu. Nejčastěji se umísťuje okolo ruky místo náramků, k dostání je ve formě proužků na ruku, které se jednoduše upraví zkrácením podle šířky vašeho zápěstí nebo paže. Efektně vypadá nártové tetování, tetování okolo prstů, na rameno, na kotník nebo ve formě náhrdelníku.  Tetovačku ale můžete umístit kamkoliv se vám to líbí.

Tetování doplňte šperky a barvami na vlasy

Stříbrná a zlatá tetování se dají efektně doplnit šperky, jako jsou náramky, prsteny, náhrdelníky, nákotníky nebo piercing. Pokud celek doladíte vodným oblečením a také úpravou vlasů, nikdo vás nepřehlédne. Nebojte se odvázat, a na festival nebo divokou letní party si obarvěte vlasy barevnými křídami. V kombinaci s metalickým nebo barevným tetováním to bude vypadat bezkonkurenčně.

Krajkové a svítící tetování

Krásně, módně a romanticky vypadá tetování krajka černá nebo bílá. Hodí se celoročně, třeba k šatům, ale skvěle vypadá i k šortkám nebo plavkám. Pokud se chcete opravdu odlišit a šokovat, zkuste svítící tetování. To svítí ve tmě a zaručeně s ním vzbudíte pozornost. Ideální je na party a disco.

 

Comments are closed.