Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti

Pomýšlíte na koupi nové podlahy do kuchyně, do obýváku či do dětského pokoje? Dnes se těší velké popularitě třeba právě vinylové plovoucí podlahy. Právě vinyl je totiž všestrannou krytinou, kterou je možné využít v každé místnosti. Největšimi přednostmi této krytiny je velká mechanická odolnost, pružnost, příjemný došlap, voděodolnost, snadná údržba a příjemná cena.

Proč zakoupit vinylovou plovoucí podlahu?

U tohoto typu podlah se můžete setkat také s označením PVC, která však zahrnuje linolea respektive marmolea. Tuto podlahovou krytinu lze zakoupit v tloušťce od 1, 4 do 3, 7 mm. Je možné si zakoupit celou roli, lamely nebo čtverce, záleží pouze na vaší preferenci, kterou při výběru vinylové podlahy máte. Praha, vinylové podlahy Brno, Ostrava – tyto podlahy v současnosti nakoupíte po celé České republice. Anebo si podlahu pořiďte přes e-shop vinyloveplovouci-podlahy.cz, kde můžete vybírat ze široké nabídky.

Běžné podlahy ze dřeva

Dřevěné masívní podlahy jsou klasikou, kterou najdete nejen ve starších domácnostech. V současné době jsou stále populární, ačkoliv jim konkurují koberce nebo PVC krytiny. Pokládka plovoucích parket pak v žádném případě není tak náročná, jak by se mohlo zdát. Navíc mají dřevěné podlahy Brno celou spoustu pozitiv. Vynikají jedinečnými tepelnými vlastnostmi, disponují jedinečnou životností a samozřejmou záležitostí je rovněž rozsáhlý výběr povrchových úprav. Popřemýšlejte i vy o pořízení dřevěné podlahy. Brno, respektive Tišnov u Brna, je sídlem společnosti Podlahy Stylefloor, kde je možné si vše pečlivě prohlédnout.

Zkuste e-shop

Podlahy je možné vybírat i domova. Je si tak možné v klidu rozmyslet její typ i barvu. Ať už se rozhodnete pro PVC podlahy, vinylové plovoucí podlahy, přírodní korkové podlahy, dřeva nebo marmolea, určitě tzv. nešlápnete vedle. Obecně máte dnes v oblasti podlahových krytin široký výběr.

Comments are closed.