Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Nastal čas na výměnu bytového jádra

Naše stavební firma Brno A-Z Stavby Blažek s.r.o. Vám nabízí profesionální služby v oblasti rekonstrukcí. Jsme schopni zajistit komplexní servis, do kterého patří například rekonstrukce domů, bytů a nebytových prostor. Samozřejmostí jsou odborné práce jako rozvod vody, odpadů, topení a nových elektroinstalací. Naši zaměstnanci jsou profesionálové a dokáží si poradit i náročnými stavebními úpravami, takže se vždy můžete spolehnout, že obdržíte vysoce kvalitní služby, které vydrží po desetiletí.

Stále častěji nás naši zákazníci oslovují s požadavkem na rekonstrukci bytových jader. Dokážeme si hravě poradit s výměnou bytových jader z dřevotřísky nebo umakartu. Dřevotříska i umakart zadržují vlhkost a díky tomu vznikají různá onemocnění, jako je třeba alergie. Stále více lidí si toto uvědomuje a chce chránit své zdraví a při tom si také zvelebit obytné prostory.

Pokud se rozhodnete pro změnu, jsme schopni zajistit rychlé vyhotovení rekonstrukce bytových jader v Brně, abyste mohli opět používat svůj byt. Rekonstrukce trvá od jednoho týdne, do jednoho měsíce podle požadavků klienta. Vše zařídíme za Vás! Přivezeme si vše, co bude potřeba, rychle a profesionálně vykonáme práci a pak po sobě uklidíme. Váš byt bude vypadat po rekonstrukci bytového jádra jako nový. Rekonstrukce nejčastěji obsahuje novou vanu, nebo její nahrazení sprchovým koutem, nové obklady, rekonstrukci kuchyňské linky a WC, ale také třeba změnu půdorysu bytu. Díky rekonstrukci bytového jádra můžete dosáhnout mnohem lepšího využití prostoru v dříve stísněné koupelně.

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet a doporučí nás dále. Nabízíme proto pouze profesionální jednání a nejvyšší kvalitu a rychlost, s jakou Vám poskytneme naše služby. Obraťte se tedy na nás a nezávažně zkonzultujte Vaše požadavky. My Vám vypracujeme projekt a cenovou nabídku a pustíme se do práce. Toto rozhodnutí si budete pochvalovat každé ráno, když budete ve své nové koupelně.

Comments are closed.