Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Chovatelské stanice mají mladá, nádherná štěňátka

Chtěli byste mít domov bohatší o zvířecí duši? Uvažujete-li na psíkem s průkazem původu, jakého byste tuze rádi předváděli na psích výstavách, nejvhodnější bude, kontaktujete-li specializovanou chovnou stanici. U takového nákupu štěněte bude nepochybné, že pochází z prověřeného rodu. Navíc některé stanice informují i o svých plánovaných vrzích, proto si můžete nového pejska vybrat a zamluvit.

Vyhovuje vám pes bullmastif, mops, eventuálně pes buldoček?

Jaké rasy psů jsou v současnosti nejvíce populární? Bezpečně povrdíme, že sem patří bullmastif štěňata, roztomilá mops štěňata, anebo francouzský buldoček štěňata. Odpočátku byl bullmastif hlídacím plemenem, proto musí být rozhodně vychováván. Pakliže bude bullmastif náležitě vycvičen, bude vám oddaný a ochrání vás za všech okolností. Francouzský buldoček a mops jsou rasou menší velikosti, jež mají rozjařenou, přátelskou a družnou náturu. Navzdory svojí paličatosti jsou plemenem snadno vycvičitelným. Nyní už závisí jen naší volbě, jestli v rozhodování zvítězí francouzský buldoček, mops, anebo bullmastif, štěňata vyjmenovaných plemen jsou sladká.

Mad Bull Farm, chovatelská stanice, jež se stará o mops štěňata a francouzský buldoček štěňata

Toužíte-li po psu s rodokmenem, navrhujeme vám požádat o radu chovatelskou stanici Madbull Farm, která vznikla před 23 lety a psi z této stanice bývají často oceňováni na výstavách v Česku i zahraničí. Nyní vám aktuálně mohou patřit například francouzský buldoček štěňata, krásná, zdravá štěňata přišla na svět před pár týdny. Oslovte tedy chovatelskou stanici Madbull Farm a zjistěte si pravidla pro prodej a předání malého pejska.

Připravena k odběru jsou také mops štěňata, jež jsou nepředstavitelně půvabná. Tito psi se rychle adaptují na malé děti a ostatní členy vaší domácnosti. Mopsy z chovné stanice Madbull Farm naleznete na seznamu světových šampionů.

Comments are closed.