Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Elektronické cigarety

Elektronická cigareta je zdravou, moderní a v dnešní době velmi žádanou alternativou ke klasickému kouření cigaret. E-cigareta zajistí uživateli zdravější kouření bez vdechování dehtu, škodlivých látek (které jsou obsaženy v klasických cigaretách) do těla a také bez popela a plamene. Kouřením elektronických cigaret dostane uživatel (e-kuřák) do svého těla potřebný nikotin, ale bez až 4000 jedů, které jsou obsaženy v klasických cigaretách. Elektronické cigarety jsou nehořlavé a může ji uživatel použít opakovaně.

Ke kouření elektronických cigaret mají lidé mnoho důvodů. Některými z nich jsou snížení zdravotních rizik při kouření, kouření je bez zápachu, popela a nedopalků, nedochází ke žlutnutí prstů u rukou a zubů, e-cigarety e mohou kouřit kdekoliv a v neposlední řadě je kouření elektronických cigaret mnohem levnější.

Elektronická cigareta vypadá jako klasická cigareta. Na trhu se objevuje čím dál tím více různých druhů a podob elektronických cigaret v různých barvách a provedeních. Vyrábějí se i elektronické cigarety v podobě slim, které díky svému vzhledu upřednostňují spíše kuřačky dámy.

E-cigareta se skládá z náplně, rozprašovací – atomizační komory, kontroloru čipu a lithiové baterie. E-cigrety jsou poháněny mikroelektronickou technologií. Po jejím „zapálení“ se rozsvítí indikátor a tak e-cigareta svítí.

A co je kouzlem e-cigarety? V atomizační komoře se náplň – nikotinový roztok zahřeje a mění na páru. E-kuřák vdechne náplň, tím dostane do svého těla dávku nikotinu a vydechne kouř. Vydechnutý kouř z elektronické cigarety je jen mlha páry, která neškodí okolí, je ekologicky šetrná a nezapáchá. Pokud stojíte v blízkosti e-kuřáka a máte zavřené oči, i po jeho „zapálení“ si cigarety neucítíte, že kouří.

Elektronická cigareta je fenomén doby, ale také zdravější, pohodlnější a příjemnější kouření.

 

Pokud jste se nechali „zlákat“ a chcete vyzkoušet kouření e-cigarety, neváhejte si tuto kouzelnou cigaretu zakoupit na www.ecigareta-marion.cz Tento internetový, ale také kamenný obchod nabízí několik druhů a mnoho provedení e-cigaret. Naleznete zde E-liguidy, Cartomizéry, Echomizéry, Tanky, cartidge. Prostě vše potřebné k vašemu zdravějšímu kouření. Nemusíte mít obavy při jakýmkoliv problému nebo náhodném poškození e-cigarety. E-cigarety Marion samozřejmě nabízejí veškeré náhradní díly na e-cigarety (nabíječky, atomizéry…). Doplňkovým sortimentem e-cigaret Marion, které si můžete zakoupit, jsou různě barevná pouzdra několika velikostí, šňůrky na krk, plnící lahvičky, Driptipy a redukce. Tento e-shop nabízí lákavou, širokou a velmi pestrou nabídku elektronických cigaret. Jistě si každý z vás vybere tu nejvhodnější a nejlepší e-cigaretu Marion.

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.