Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Magazín o zvířatech s veterinární poradnou

Máte rádi zajímavosti, informace, obrázky a perličky ze světa zvířat? Navštivte stránky magazínu Živočich a určitě nebudete zklamáni. Je zde mnoho pro majitele i pouhé milovníky zvířat. Ponořte se do poutavé četby, poznejte plemena psů a koček, domácí i divoká zvířata pobavte se a využít můžete i další funkce. Nudit se určitě nebudete. Tyto stránky vás zaujmou nejen svým obsahem, ale také příjemnou grafikou a přehledností.

Inzerujte zvířata, služby i chovatelské potřeby

Každý majitel domácího mazlíčka jistě ocení možnost cenných rad odborníků. Je tu pro vás veterinární poradna, ve které můžete konzultovat zdravotní potíže vašich zvířat se zvěrolékařem. Rozhodně nepodceňujte návštěvu veterináře, ale ohledně chronických potíží a dalších neakutních záležitostí může být dobré zjistit další názor. Také máte možnost prohlížet si fotogalerii a vkládat zde své vlastní fotky. Inzerce zvířat je zde pro prodávající i kupující, nabízet jde i služby či chovatelské potřeby.

Vyberte si svého mazlíčka správně

Uvažujete o koupi psa nebo kočky? A nevíte, jaké plemeno by bylo pro vás to pravé? Pročtěte si informace o plemenech koček a psů, abyste si vybrali vhodného parťáka. Každé zvíře má něco do sebe, ale nemusí si svými vlastnostmi sednout s každým člověkem. Pro aktivního majitele se hodí aktivní pes a naopak. Dozvíte se, jak které plemeno vypadá, jaké má vlastnosti a nároky. Podle toho se můžete lépe zorientovat.

Vše pro zdraví mazlíčků

Firma Energy přináší přípravky energyvet, které vylepší zdraví vašich zvířat. Založeny jsou na principech tradiční čínské medicíny a při správném použití dokážou divy. Nechte si poradit, co by bylo pro vaše zvíře nejlepší. Dopřejte mu kvalitu těchto produktů. K dostání jsou buď samostatně, nebo v sadách, kde vzájemně doplňují své účinky. Příklademe produktů je omegavet nebo probiovet.

Comments are closed.