Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Účetnictví Brno

Pokud máte menší firmu nebo se jen chcete zbavit zátěže z neustálého počítání faktur a kličkování mezi paragrafy, nechte prostě tuhle činnost na profesionálech v tomto oboru. Vedení účetnictví Brno nevyjde Vaši kapsu nijak draho a ušetří spoustu času a nervů. Nabízíme Vám individuální přístup, který bude přesně na míru Vašim potřebám. Klidně dojedeme tam, kam potřebujete – třeba i domů, není přeci nutné jednat ve sterilním prostředí městské kanceláře, ale raději někde v pohodlí nad kávou, že?

Vlídný a profesionální přístup ke všem klientům

Pokud chcete zastoupit v úředním jednání, také to pro nás není žádný problém. Naopak, rádi Vám v této často nepříjemné situaci pomůžeme. Účetnictví svj znamená přátelský přístup, který si prostě zamilujete – bude to pravý opak standardního úředního jednání, které nebývá vždy přívětivé a milé, jak asi mnoho z nás ví z vlastní zkušenosti. Pokud nevíte, na který úřad s jakým potvrzením či dokumentem zajít, není problém Vás plně zastupovat.

Provádíme veškeré účetní práce

Roční uzávěrky, mzdová agenda, evidence nákladů na teplo či služby – všichni bydlící i odpovědné osoby za chod provozu bytových jednotek budou spokojeni a navíc i hodně ušetříte. Nenechte nic náhodě, domluvte se s námi a uvidíte, že vše půjde jako po drátkách. Nabízíme například i účinnou pomoc s vymáháním dlužných plateb, naše služby jsou tedy skutečně komplexní. Zajistíme i úklid nebo opravy bytových jednotek, evidenci měřidel a tak podobně.

Našimi klienty jsou velké firmy i drobní živnostníci

Mzdové účetnictví Brno pro velké i malé firmy – nechte si je udělat externě a ušetřete třeba i pětinu nákladů s touto administrativní činností spojených. Už se netrapte s měsíčními výkazy pro účely pojišťoven nebo podklady pro kontrolu, která vždycky zanechá u sekretářek spoustu vrásek. Ať už máte malý nebo střední podnik, rádi Vám pomůžeme se vším, co bude potřeba – jen se na nás obrátit!

Comments are closed.