Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Legenda do kapsy

Říkáte si, jsem muž na svém místě a rád bych to nějak dal najevo i svému okolí? Jste chlap, který rád na ostatní působí „tvrďáckým“ dojmem? Máte k tomu všemu rád legendární film Pulp Fiction? Pak je to jasné, pak jste Vy ten pravý člověk, který by měl v kapse nosit peněženku bad mother fucker. I kdybyste náhodou nebyl zrovna fanouškem zmíněného filmu, tak i přesto je peněženka dostatečně výstižná sama o sobě a dokonale odhalí okolí Vaši osobnost.

Tarantinův odkaz

Pokud patříte mezi jedince, kteří patří mezi fanoušky filmu Pulp Fiction a třeba se v něm i vidí, pak byste neměli moc váhat. Díky nezapomenutelné scénce, ve které sehrála hlavní roli tato pulp fiction peněženka, budete vždy k poznání, že právě Vy jste „stoupenec“ QuentinaTarantina a že jste díky ní součástí Tarantinova filmového dědictví. Takovou kultovní záležitost Vám bude závidět nejeden fanoušek.

Buďte i vy tvrďák

Asi nejednomu z nás při sledování tohoto filmu někdy proběhlo hlavou, jak bychom asi mohli docílit toho být takoví tvrďáci, jako byl Jules. Pořídit si zbraň by určitě bylo jednou z možností, ovšem rozhodně ne tou rozumnou. Na druhou stranu pořídit si stejnou peněženku, jako měl Jules, by bylo přesně to pravé. Jakmile se při placení objeví Vaše bad mother fucker peněženka, tak všem určitě dojde, že si není radno s Vámi zahrávat a že jste muž na svém místě.

Udělejte tvrďáka i z dalších

Samozřejmě nejste jediný, kdo by měl mít to štěstí a stát se součástí toho skvělého filmu. Určitě ve svém okolí najdete někoho, komu by udělala radost a přišla vhod peněženka s pulp fiction s hláškou. Buďte pořádní chlapi spolu a prožívejte život, jaký měl Jules, kdykoli budete někde platit nebo sedět v kavárně. Kdo ví, třeba tím i zaženete případného zloděje, který bude film znát a bude díky tomu vědět, že není radno si s Vámi zahrávat.

Comments are closed.