Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Moderní pánský a dámský piercing vám bude slušet

Ozdobit si tělo pomocí různých šperků je tradiční záležitostí. Dnes je stále více populární i propichování částí těla ve formě dámského a pánského piercingu. Lidé si jej dávají do pupíku, brady, uší nosu, jazyka, obočí a dokonce i na intimní místa. Podob může být nespočet. Z čeho se vyrábí? Většinou se jedná o kov. Doporučuje se vynechat nikl, ten je poměrně agresivní a mnoha lidem způsobí nežádoucí reakci. Hodí se titan nebo chirurgická ocel, vyrábějí se i zlaté či stříbrné piercingy. Kromě kovu zde máme akryl, silikon nebo bioflex. Zapomenout nesmíme na fimo nebo přírodní materiály, jejichž použití je rovněž možné.

Ozdobte se od hlavy k patě

Kromě odvážných šperků a doplňků, kvůli kterým jsou schopni nechat si propíchnout různé části těla, nosí takoví lidé rádi i stylové pánské a moderní dámské oblečení. Typické jsou pohodlné střihy a úderné nebo veselé obrázky. Na e-shopu Poison Bite seženete nejen šperky a doplňky, ale i oblečení pro pány a dámy z kvalitních materiálů, zaručující příjemné nošení.

Různé druhy piercingů

Dnes si můžete vybírat z nespočtu druhů pánského a dámského piercingu. Oblíbená je forma náušnic, činek, podkov, spirál, kroužků a dalších typů. Dnes jsou populární záležitostí plugy, roztahováky a tunely do uší. Není to ozdoba pro každého. Slouží k rozšíření otvoru v lalůčku postupnou a poměrně nenásilnou formou. Někomu se to líbí, jinému ne. Pokud se vám roztahováky a plugy líbí, jen s na ně netroufáte, nezoufejte. Zkuste fake piercing a falešné roztahováky, k jejichž použití vám stačí běžná dírka v uchu. Nepravé mohou být i ozdoby do pupíku, nosu nebo třeba do rtů. Takže jestliže nemůžete mít propíchnutou danou část těla, nebo se vám do takového zásahu zkrátka nechce, i tak si můžete piercing vyzkoušet.

Comments are closed.