Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Obojky pro psy pro různé účely

Obojky pro psy mohou mít různé účely, vždy takové, které naprosto vyhovují nejen rase, ale také samozřejmě požadavkům majitele a chovatele. Pro výcvik psa a jeho dokonalou kontrolu můžete dnes využít nejrůznější typy takových obojků, se kterými bude váš pes navíc vypadat stylově a sexy.

Design a krásný vzhled

Pokud chcete, aby byl váš pejsek krásný a maximálně mu to slušelo, využijte například nylonové, kožené nebo dokonce neoprenové obojky pro psy v různých barevných provedeních. Jsou nejen stylové, ale také se vyznačují vždy vysokou pevností a pružností, které vám umožní lepší ovládání psa, nikterak nemůže ublížit. Pro tento účel jsou dokonalé polostahovací obojky, samo sebou v kombinace s vhodně zvoleným vodítkem, nejlépe ze stejného materiálu.

Jak mít psa pod kontrolou

Vydáváte se často na procházky do přírody nebo tam, kde je potřeba mít svého psa pod kontrolou a zároveň mu poskytnout velkou volnost? Pak pro vás budou ideální různě osvětlené a zvýrazněné obojky. První skupinu tvoří takové, které využívají reflexních barev a bývají jednodušší a levnější, druhou skupinu pak tvoří obojky pro psy s různými přidanými světelnými zdroji, například moderními LED žárovkami. Tyto obojky můžete dokonce snadno dobít pomocí USB.

Pro dohled nad psem můžete využít také zabudovaný systém GPS. Díky němu se jen tak neztratí a můžete ho za jistých podmínek pustit i na volno, samozřejmě pokud nehrozí například lov zvěře nebo pokousání člověka.

Zdraví a pohodlí pro psa

Co je u moderních obojků velice důležité, je to, aby byly maximálně zdravotně nezávadné a zároveň pohodlné pro psa. Proto se volí materiály jako kůže nebo nylon. Některé obojky pro psy mají dokonce zabudované sérum nebo repelenty proti hmyzu, to pejsek jistě ocení, bude se moci pohybovat i ve volné přírodě bez obtěžování havětí.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat