Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci – základ bezproblémového chodu firmy

Vyhledávání a vyhodnocování rizik při práci, oblast bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, předcházení nebezpečí na poli požární ochrany, krizový management, revize technických zařízení a kontrola provozuschopnosti, to je jen malý úsek problematiky bezpečnosti práce, která je primárním úkolem každé společnosti, a předchází situacím, která sebou nese nejen veliké finanční náklady, ale především rizika spojená se zdravím a ochranou zaměstnanců.

 

Společnost Gerbet – Petr Škoda, je jednou z mála firem na trhu, která se  zabývá komplexním řešením otázky bezproblémového chodu firmy, z pozice bezpečnosti a vyhodnocování rizik. Naším úkolem je předcházet nebezpečím běžného provozu firmy, odborným posouzením potencionální hrozby.

 

Jednou ze základních skutečností bezpečné práce, je bezproblémové technické zařízení. Nabízíme odborné revize a kontrolu provozuschopnosti, dle platné legislativy, nepostradatelných technických zařízení, jako jsou hasicí přístroje a hydranty, požární ucpávky, požární dveře, tlakové nádoby, či posouzení technického stavu zdvihacích zařízení.

 

Bezpečnost a bezproblémový chod firemního provozu, však nestojí pouze na technickém zařízení. Ale největší problémy se stávají v režii nedostatečně vyškoleného personálu, takovému nebezpečí je nutné předcházet, odborným školením zaměstnanců. Nabízíme akreditované rekvalifikační kurzy Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

 

Vyškolíme vaše zaměstnance v oboru:

-          Obsluha a údržba čelního nakladače

-          Obsluha elektrovozíku a motovozíku

-          Obsluha motorové řetězové pily a křovinořezu

-          Lešenář

 

Poskytujeme rovněž širokou škálu školení, od bezpečnosti práce, požární ochrany, odborné obsluhy různých zařízení, jako jsou motorové pily, křovinořezy apod. a elektrických a motorových vozíků, až po bezpečnost prací ve výškách a samozřejmě nezbytná školení první pomoci.

Tyto kurzy jsou určeny nejen pro firemní vzdělávání, ale také pro veřejnost. Naše školicí středisko se nachází ve Stránčicích, což je 25 km od Prahy směrem na Brno. Nabízíme možnost ubytování v objektu školícího střediska.

 

Veškeré námi nabízené kurzy, lze financovat také prostřednictvím dotací z EU. V případě zájmu nás prosím kontaktujte, zprostředkujeme vám, finanční i projektové poradenství na dotace EU, a to široké škále klientely ze všech krajů na celém území České republiky.

 

Nespoléhejte na náhodu, pracujte v jistotě bezpečného prostředí.

GERBET – Petr Škoda

 

 

Kontakt:

GERBET – Petr Škoda

U Děkanky 1651/18

140 00 Praha 4

 

Tel.: +420 774 22 88 44

E-mail: skodapetr@gerbet.cz

Web: www.gerbet.cz

Comments are closed.