Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Moderní i klasické pánské spodní prádlo

Pánské spodní prádlo, které zahrnuje především slipy, boxerky a trenýrky, prochází neustálým vývojem. Některé kousky jsou stálicemi, jiné se objevily poměrně nedávno. Klasickým druhem spodního prádla jsou pánské trenýrky. Ty se neustále zlepšují a vyvíjejí, ale základ zůstává stejný. Pokud má muž rád vzdušnost, volnost a pohodlí, jsou ideálním kouskem do jeho šatníku. Jiní muži upřednostní spíše přiléhavé pánské boxerky, které jsou ale rovněž pohodlné. Navíc pěkně zvýrazní vypracovanou mužskou postavu.

Pánské slipy nejsou pro každého

Dalším typem spodního prádla jsou pánské slipy. Ty nejsou úplně oblíbené u každého muže, ale přesto patří mezi klasiku. Někteří je nesnesou, jiní na ně nedají dopustit. Výběr prádla je vždy věcí osobního vkusu, každý by měl nosit to, co je mu pohodlné, a co na sobě snese po celý náročný den. Prádlo by nemělo vadit, škrtit, zkrátka mělo by být tak příjemné, že je na těle ani necítíme. Různé výstřelky a méně pohodlné kousky si můžeme nechat třeba na pěkné chvíle ve dvou. Navíc každé postavě sluší něco jiného, a jiné pánské spodní prádlo.

Netradiční kousky prádla

Kromě vyjmenovaných, poměrně tradičních kousků, jsou k dostání i méně obvyklé druhy spodního prádla pro muže. Třeba pánská tanga a jocksy. Ty si na sebe opravdu nevezme každý. Ale také mohou být pohodlné, je třeba dobře vybrat střih, materiál a velikost. Jocksy jsou dokonce původně vyvinuty pro sport. Takže místo boxerek je někdy můžete vyzkoušet. I tanga mohou být fajn na nošení, ale je třeba si na ně zvyknout. Rozhodně už přestávají být záležitostí pouze žen a gayů. Takže pokud se vám omrzely trenky, tak směle do experimentování, třeba budete příjemně překvapeni. Uvidíte, že potěšíte i svou partnerku, pokud se nebudete bát vyzkoušet něco méně obvyklého.

Comments are closed.