Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Zajistěte si na léto maximální pohodlí

Blíží se léto a s ním se také blíží horké a slunečné dny. I přesto, že každý má rád krásné počasí, Občas si člověk potřebuje od slunečných paprsků odpočinout. Pro tento čas jsou pro každého z nás velmi užitečné žaluzie, které nám i v horkých letních dnech zajistí trochu stínu.

Na stránkách naší firmy s.o.s. si můžete vybrat opravdu ze široké nabídky jak vertikálních, tak i horizontálních žaluzií. Pokud hledáte estetičnost, funkčnost a snadné ovládání jsou pro vás nejvíce ideální vertikální žaluzie. Vertikální žaluzie mají výjimečnou schopnost skloubit funkčnost s dekorativností, a tím se stávají velmi žádaným artiklem zejména ve velkých prosklených budovách a kancelářích. ISSO žaluzie, jsou zas velmi vhodná pro plastová okna. Jedná se o žaluzie, u kterých byl kladen důraz na designové zpracování a to jak splynutím s oknem v jeden celek, tak precizní vyřešení všech detailu uchycení.

Žaluzie je ovládána plastovým kuličkovým řetízkem, který zabezpečuje jak naklápění lamel, tak celkové vytahování a spouštění žaluzie. Pořiďte si montáž žaluzií u naší firmy a budete zaručeně spokojeni. Kromě montáže žaluzií nabízíme i montáž parapetů.

Stejně jako sluníčko, se k nám v létě rádi dostávají i nezvaní hosté. Samozřejmě, že na mysli máme hmyz. Sítě proti hmyzu jsou v tomto obdobím tím nejlepším řešením.

Comments are closed.