Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Výroba šperků

Chtěli byste si pořídit konkrétní šperk, ale v žádném zlatnictví jej nemůžete nalézt? Sdělte nám své představy a ve zlatnictví Zlatíčku vám vyrobíme šperk na zakázku přesně podle vašeho přání! Zašlete nám váš návrh (nákres, fotografie či 3D model) a my vám podle něj daný šperk vyrobíme. Pokud jste si u nás nějaký šperk vybrali a chtěli byste jej opatřit rytinou či upravit, neváhejte nás kontaktovat. Výroba šperků je naší parketou!

Specialisté na výrobu šperků

Ve zlatnictví Zlatíčku vám zakázkově vyrobíme jak klasické, tak autorské šperky. K výrobě šperků využíváme různé materiály (žluté a bílé zlato, stříbro, kombinace materiálů), osazujeme je drahými kameny, brilianty nebo zirkony. Při výrobě šperků dbáme na každý detail a designové propracování šperků. Před započetím výroby šperků Vám sdělíme předpokládaný termín dokončení. Záruční a pozáruční servis je u Zlatíčka samozřejmostí!

Výroba šperků na míru

Na adrese zlatnictvi-zlaticko.cz naleznete podrobné portfolio naší výroby šperků. Vyrábíme šperky na zakázku pro ženy, muže i děti, postaráme se o rytí do šperků a dárků, zhotovíme vám také fotografie na kov. S výrobou šperků máme dlouholeté zkušenosti a celou řadu úspěšně realizovaných zakázek. Nechte si u Zlatíčka vyrobit jedinečné šperky, které Vás nezklamou. Výroba šperků u Zlatíčka je tou pravou volbou!

Zlatnictví Zlatíčko – výroba šperků na zakázku za atraktivní ceny.

Comments are closed.