Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Vrtací a bourací kladiva

Vrtací a bourací kladivo je nářadí určené převážně pro stavební práce. Používá se při vrtání, sekání nebo bourání, různých druhů stavebních materiálů, dokonce i betonu. Dá se říci, že nastupuje všude tam, kde svými parametry nedostačuje příklepová vrtačka.

Tato kladiva mají na rozdíl od příklepových vrtaček pneumatický příklepový mechanizmus s maximální intenzitou příklepu při opracovávání tvrdých materiálů, nezávisle na vyvinutém přítlaku uživatelem.

Vrtací kladivo, je vybaveno přepínačem funkcí. Díky tomuto přepínači z něj jednoduše uděláte výkonnou vrtačku, která zvládne vrtat díry větších průměrů třeba i do betonu, nebo z něj jednoduše uděláte bourací kladivo.

V naší nabídce najdete kvalitní vrtací a bourací kladiva značek Bosch, Skil, Einhell nebo Skil MASTERS. Tato vrtací a bourací kladiva, mají kovovou převodovku s příklepovou sílou až 3,8 J., a kvalitní motory o výkonu až 1,5 kW. Vrtací a bourací kladiva, dále mají bezpečnostní spojku, která chrání uživatele i nástroj při zablokování nástavce.

Na SMnářadí shop, nabízíme různé velikosti vrtacích a bouracích kladiv. Jsou to kladiva určená například pro těžké bourací práce, nebo také malá a střední vrtací kladiva, která mohou nahrazovat funkci příklepové vrtačky. Díky své váze a skvělým výkonům je s nimi možno pracovat i nad hlavou.

Z dnešní široké nabídky můžete vybírat i akumulátorová vrtací a bourací kladiva, která Vám usnadní práci všude tam, kde není možnost připojit se k síti elektrické energie.

SMnářadí
Zakřany 226
664 84 Zastávka
Česká republika

Kontakt:
Tel: +420 777 202 512
Email:info@smnaradi.cz

Comments are closed.