Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Moderní i tradiční svítidla

Zdroje světla jsou nutností v každém domě, i ve venkovním prostředí. Je jen na nás, jaké si vybereme. Nabídka je dnes velmi široká. Někdo raději zůstane u tradičních lustrů a lamp, jiný si zařídí osvětlení v moderním minimalistickém stylu. Důležité hlavně je, aby produkované světlo bylo správné kvality. Umístění je taktéž klíčové. Na jiné místo se hodí stropní světlo, jinam zase nástěnná bodovka. Moderní svítidla vydrží svítit mnoho hodin, jsou úsporná, a snadno se vymění. Led zdroje jsou světly budoucnosti. Na výběr je z mnoha typů a barev světla. Uplatnění nalézají v interiéru i exteriéru. Protože jim nevadí vyšší teplota ani vlhkost, mohou být všude tam, kde klasické zdroje ne. Uplatní se skvěle venku, ve výloze, v kuchyni i v koupelně. Ovšem dát je samozřejmě můžete do celého bytu.

Osvětlení s úsporou energie

Úspora energie je velmi významná záležitost. Můžete tak ušetřit dost peněz za rok, a přitom kvalita světla bude ještě lepší, než u klasických žárovek. Pokud ještě nemáte zkušenosti s led technologií, musíte to rychle napravit. Určitě budete nadšeni. Investice je to sice trošku vyšší než u jiných zdrojů, ovšem tato svítidla vydrží svítit mnohem déle, a nespotřebovávají tolik elektřiny, tudíž se brzy finanční vklad vyplatí. Na výběr máte z led žárovek zářivek, bodovek, pásek i trubic.

Dekorativní světla do celého bytu

Na strop můžete umístit závěsné lustry, nebo stropní přisedlá světla. Jde o nejpoužívanější světla do domů. Slouží jako centrální pro místnosti., většinou mají měkčí světlo. Volit můžeme kousky propracované a zdobené, nebo naopak jednoduše minimalistické v moderním strohém designu. Světlo určené na zavěšení bývá tvořeno několika světly za sebou, nebo jinak rozmístěnými, například v kruhu.  Uplatní se v každém pokoji, nejvíce v ložnici, dětském pokoji, obývacím pokoji i kuchyni. Osvětlení dětského pokoje je obzvláště důležité. Vybrat můžete i světla s veselými motivy a obrázky.

Comments are closed.