Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Capáčky pro zdravou chůzi vašeho dítěte

 

Pro správný vývin dětské nožičky je nejvhodnější chůze na boso. To ale bohužel není vždy možné a malé děti potřebují mít nožky také v teple. Pro tyto účely proto existuje skvělé řešení, kterým jsou dětské kožené capáčky.

Kožené capáčky jsou schváleny a doporučováni předními dětskými pediatry po celém světě. V současné době existuje několik firem, zabývající se právě výrobou dětských capáčků. Patří mezi ně například značky Tuptusie, Capiki, Daisy Roots, Afelo nebo Babysteps.

Capáčky křehkou dětskou nožičku nijak neutěsňují, umožňují pohyb prstů v botě a nesklouzávají z nohou. Vhodné jsou jak pro lezoucí děti, tak i pro děti, které chodí. I když capáčky nejsou navržené pro chůzi po venku, najdou velké uplatnění každý den.

Capáčky jsou ideální obuví například do dětských autosedaček, kočárků a pro každodenní hraní si po doma. Díky jejich skladnosti a nízké váze je můžete neustále nosit při sobě v kabelce a kdykoliv je děťátku nasadit-ať už jste u někoho na návštěvě, anebo například v dětském koutku.

Comments are closed.