Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Piercing, tradice v aplikaci piercingu od roku 1998

Piercingu a jeho odborné aplikaci se věnujeme od roku 1998, nyní jsme se rozhodli připravit pro vás zcela nový eshop s piercingem ANCHOR-PIERCING.CZ. Orientujeme se pouze na kvalitní piercingové šperky z hodnotných materiálů od ověřených výrobců. V našem sortimentu naleznete kroužky, podkovy, činky, banánky, labrety, nostrilky, plugy, tunely, roztahováky, kuličky, nástavce a mnoho dalšího. V době, kdy se čím dál více prodává nekvalitní piercing z různých slitin a napodobenin materiálů, jdeme opačnou cestou a zaměřujeme se především na vysokou kvalitu. Kvalitní materiál je totiž základem pro dobré zhojení piercingu a zamezení vzniku alergických reakcí. Naši zákazníci se opakovaně vracejí a pro jejich spokojenost je kvalitní zboží podmínkou. Naší specializací jsou piercingové šperky z kvalitního titanu, které vyhovují všem evropským směrnicím o materiálech a lze je použít i do nových či nezhojených piercingů. Mezi další materiály, které u nás naleznete, patří například akryl, chirurgická ocel 316L, silikon, bioplast a různé druhy dřeva.

Zboží máme připravené k expedici ve svém vlastním skladu, tak abychom jej byly v pracovních dnech vždy schopni odeslat nejpozději do 24 hodin od objednání. Naše skladová evidence je plně online, nebudeme se proto vymlouvat na dodavatele a zbytečně zdržovat dodání objednaného zboží.

Veškeré fotografie produktů pořizujeme vlastními silami a vždy je focen ten samý produkt který si kupujete. Fotky jsou tak zcela autentické a nemusíte se bát, že vám přijde něco jiného, než jste si objednali.

Snažíme se, abyste před nákupem dostali co nejvíce informací o produktu, může se však i přesto stát že vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, máte samozřejmě možnost jej v zákonné lhůtě vyměnit, či vrátit. V takovém případě vám bez zbytečného zdržování odešleme zpět jiný produkt či peníze dle vašeho požadavku. Každý piercing je jednotlivě balený v uzavřeném plastovém sáčku, aby splňoval veškeré hygienické nároky.

Na našich stránkách naleznete vše, co potřebujete, od samotného piercingu až po oddělení článků, kde najdete rady jak se o piercing starat.

 

Přejeme vám příjemný nákup…

ANCHOR-PIERCING.CZ

Comments are closed.