Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Autopůjčovna Praha

Potřebujete nutně zapůjčit auto? Využijte možností, které nabízí autopůjčovna Praha sídlící v pražských Holešovicích. Kompletní vozový park je vybaven novými moderními auty, která si můžete zapůjčit v plné i nadstandardní výbavě, pro Vaše větší pohodlí mají automatickou převodovku. Naprostou samozřejmostí, kterou autopůjčovna poskytuje, je havarijní pojištění pojištění, neplatné samozřejmě pouze v případě řízení pod vlivem alkoholu.

Půjčovna aut má svůj vozový park vybaven auty různých značek ve všech kategoriích. Pokud máte zájem o standardní auto může Vám být k dispozici Volkswagen Golf V nebo Škoda Octavia, z prémiové třídy vozy Mercedes-Benz E class a Volvo XC90, pokud byste potřebovali auto z třídy business, můžete si zapůjčit auta Mercedes Benz S class a Volvo S80. Třídu travel zastupují minibusy Mercedes Viano nebo VW Caravelle. Na Váš komfort a pohodlí je myšleno jak ve vybavení vozů, tak i v poskytnutí kompletní podpory 24 hodin a 7 dní v týdnu. Samozřejmostí u všech aut, které nabízí půjčovna aut Praha je klimatizace, CD přehrávač, dálniční známka, automatická převodovka a vše, co se týká plné i nadstandardní výbavy vozů.

K zapůjčení auta stačí předložit pouze průkaz totožnosti, řidičský průkaz a složit zálohu, která se odvíjí podle typu a značky vozu. U zapůjčení vozu firmou je vyžadován při převzetí ještě výpis z obchodního rejstříku společnosti a plná moc jednatele. Při zapůjčení automobilu na více jak tři dny je Vám poskytnut bonus v podobě poskytnutí zdarma navigace a služby přistavení vozu na Vámi určené místo. Cena zapůjčení zahrnuje pojištění vozidla včetně asistenční služby, v případě potřeby náhradní vůz a platnou dálniční známku pro ČR.

 

Comments are closed.