Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Autopůjčovna Praha

Nevlastníte automobil nebo Vaše auto nemáte právě k dispozici? Zapůjčte si auto z vozového parku, který nabízí autopůjčovna Praha. Kompletní vozový park je vybaven novými auty, které jsou v plné i nadstandardní výbavě a pro Vaše větší pohodlí mají automatickou převodovku. Naprostou samozřejmostí je havarijní pojištění, které je neplatné samozřejmě pouze v případě řízení pod vlivem alkoholu.

Autopůjčovna Bohemiadrive má svůj vozový park vybaven auty ve všech kategoriích. Pokud máte zájem o standardní auto může Vám být k dispozici Volkswagen Golf V nebo Škoda Octavia, z prémiové třídy vozy Mercedes-Benz E class a Volvo XC90, pokud byste potřebovali auto z třídy business, můžete si zapůjčit auta Mercedes Benz S class a Volvo S80. Třídu travel zastupují automobily Mercedes Viano nebo VW Caravelle. Na Váš komfort a pohodlí myslí půjčovna aut Praha jak ve vybavení vozů, tak i v poskytnutí kompletní podpory 24 hodin a 7 dní v týdnu. Samozřejmostí u všech aut je klimatizace, CD přehrávač, automatická převodovka a můžete si vybrat zda chcete auto v plné nebo nadstandardní výbavě.

V případě zapůjčení auta je potřeba předložit pouze průkaz totožnosti, řidičský průkaz a složit zálohu, která se odvíjí podle typu a značky vozu. Při zapůjčení vozu firmou je vyžadován ještě výpis z obchodního rejstříku a plná moc jednatele. Při zapůjčení automobilu na více jak tři dny je Vám poskytnut bonus v podobě poskytnutí zdarma navigace a služby přistavení vozu přímo k Vám. Cena zapůjčení zahrnuje pojištění vozidla včetně asistenční služby, v případě potřeby náhradní vůz a platnou dálniční známku pro ČR.

Comments are closed.