Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Nástěnná, stropní i závěsná svítidla

Pokud si chcete oživit byt, jsou nová svítidla skvělým způsobem. Na výběr máte z mnoha možností. Klasická svítidla, nebo ta nejmodernější. Na výsluní jsou úsporné technologie, populární jsou zejména moderní LED svítidla. Ta vynikají svou dlouhou životností, a i přes trochu vyšší pořizovací cenu se tato investice opravdu vyplatí. Světlo může být teplé i studené, různě barevné, nebo blikající. Existují LED zářivky, LED bodovky, LED pásky nebo LED žárovky. Například kuchyňská svítidla budou skvělá v LED provedení. Pro osvětlení kuchyňské linky můžete využít LED bodovky nebo LED pásky. Na strop umístíte stropní nebo závěsná svítidla. Variant je mnoho. Vyberte si to, co nejvíce lahodí vašemu oku, a pokud možno co nejvíce úspornou a ekologickou variantu.

Atraktivní kancelářská svítidla

Pěkná kancelářská svítidla u nás zakoupíte také. Právě zde potřebujete opravdu kvalitní osvětlení, produkující vhodné světlo. Aby se vám dobře pracovalo a soustředilo, je pečlivý výběr nezbytný. K osvětlení kanceláře patří i různé lampy a lampičky na pracovní stůl. Jen při správně nasvícené pracovní ploše budete opravdu výkonní. Svitidlomat nabízí obrovský výběr z produktů s různou konstrukcí, zdroji světla a kvalitními použitými materiály. Osvětlit můžete interiér i exteriér. Levná svítidla prozáří prostor a neodlehčí příliš peněženku.

Osvětlení koupelen

Koupelny jsou specifickým místem pro osvětlování. Nemůžete zde umístit jen tak nějaké zdroje světla, a to především kvůli vysoké vlhkosti, z bezpečnostních důvodů. Vybírejte tedy zdroje vhodné do koupelen. Některá světla nemůžou být umístěna nad vanou, jiná ano. Velice populární jsou LED koupelnová svítidla. Vytvářejí zajímavý efekt, a šetří energii. Navíc je k dispozici mnoho pěkných variant. Osvětlete tedy moderně a vkusně vaši koupelnu. Navíc za výhodné ceny.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat