Přihlášení / Registrace
Rubriky
Archiv

Vánoční dárky pod 500,-Kč

Při nákupu vánočních dárků pro muže v této sezoně by neměl být  žádný problém s nákupem toho vhodného. Jsou všude kam se podíváte. Ale pokud máte jen omezený rozpočet bývá to zpravidla menší problém. Abychom Vám trochu mohli, sestavili jsme pro Vás rady na dárky, které by měli stát pod 500,-Kč.

Někdy méně nákladné dary mohou být velmi užitečné. Zamyslete se, a podívejte se kolem sebe v domě co byt ten Váš přítel nebo manžel praktického potřeboval a co by bylo i užitečné. Praktická svítilna je něco co může být velmi praktickým dárkem, který je k dispozici za méně než 500Kč. S novou technologií ​​LED jsou svítilny 10 x  jasnější oproti obvyklým mírným žárovkám. A co takhle nový MP3 přehrávač, který podle Vašeho přítele či manžela už nehraje jak má. Není to přehrávačem, ale sluchátkami, která už dosloužila. Slušná sluchátka také pořídíte pod námi stanovenou hranici.

Pokud vyberete DVD, pěkný film nebo knihu uděláte svému druhu také velkou radost a je to velmi snadné zjistit jaký typ filmu, DVD nebo knihy Váš manžel preferuje. Pokud si nejste jistá jen ho chvíli pozorujte, jaké televizní pořady se mu líbí a hned zjistíte co koupit.  DVD filmy i knihy jsou také k dispozici za velmi přijatelné peníze.

Mnoho mužů také ocení oblečení na každodenní nošení jako pěkný vánoční dárek. Pokud je sportovec není dobré mu kupovat košili, ale stačí nějaké tričko nebo čepici  jeho oblíbené značky nebo s nápisem jeho oblíbeného fotbalového klubu, které z cela jistě pořídíte pod 500Kč. Sportovně založený dárek bude velmi oblíbený.

V žádném případě nesmíte zapomenout na pěknou voňavku, bez které se neobejde žádný vánoční stromeček. Mnoho značkových parfémů dnes koupíte i pod 500Kč. Dokonalá a dobře zvolená vůně Vám z něj udělá dobrodružného a energetického muže bez zábran. I to patří k vánocům. Tak proč neudělat návštěvou  našeho obchodu www.parfemx.cz a vyzkoušet některé z klasifikovaných parfémů.

Comments are closed.